Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozpuštění výplně v nosoretkách

Andulinecka
1. 1. 2023 · Poslední odpověď: 10. 1. 2023

Dobrý den. Chtěla jsem si nechat vyplnit jemné vrásky kolem úst, do nosorotek jsem zasahovat vůbec nechtěla. Ale bohužel mi tam toho bylo aplikováno více (0,4 ml) a zasáhlo se na každé straně i do půlky nosorotek. Zákrok jsem podstoupila před 5 dny. Při úsměvu to vypadá hrozně, dolní část tváří je nafouklá a udelala se mi i bulka kousek od levého koutku. Je prosím nějaká možnost jak urychlit vstřebávání KH nebo bude lepší jít na rozpuštění? Mám z toho docela respekt, ale obávám se, že výplň by mi tam mohla do budoucna udělat více paseky jak užitku. Dosud jsem zkoušela masáže, teplé obklady i galvanickou žehličku. Moc děkuji za odpovědi a za případné doporučení, kam jít na rozpuštění budu ráda.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 10. 1. 2023
Dobrý den, podle fotky vypadá vše skvěle. Nicméně je to subjektivní. Výplˇ%n lze jedině rozpustitt, anebo dlouhodoběji oblast prokrvovat například jemnou masáží. MUDr. Radek Poláček
Body&Face clinique
Praha . 11. 1. 2023
Dobrý den, pokud nejste spokojená a navíc popisujete určité komplikace, potom rozhodně doporučuji navštívit co nejdříve lékaře, který vám výplň aplikoval aby provedl kontrolu nebo rozpuštění výplně. Hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @Bodyfaceclinique
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Rychnov nad Kněžnou . 7. 1. 2023
Dobrý den, korekci lze provést a rozpustit aplikovanou kyselinu hyaluronovou. Objednat se můžete na tel. čisle.
Premium
Dobrý den, urychlit nelze, kyselinu nerozpouštíme.



BODY klinika plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2017
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 2. 2023
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 9. 2016
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 3. 2021
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 1. 2022
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2023
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi