20

MUDr. Vladimír Janeček

(5.0) 100 % doporučuje
Ohodnotit
Balbínova 1260, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 22 hodin
MUDr. Vladimír Janeček
(5.0) 100 % doporučuje

Recenze (23)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje
Napsat recenzi
K panu doktorovi jsem začala chodit již velmi mladá bylo mi kolem 20 let. Nechala jsem si udělat liposukci v mnoha partiích, protože i když jsem celý život cvičila bohužel v rodině máme dané geneticky ukládání tuků. Zákroky, které jsem podstoupila byly : vnitřní kolena, vnější a vnitřní stehna, hýždě a madla lásky. Byla jsem vždy naprosto spokojenaá neměnila bych. Žiji v Praze a i tak se mi vyplatí za panem doktorem jezdit. Díky skvělým výsledkům jsem doporučila svou bývalou kolegyni na liposukci břicha a taktéž svou maminku. Má sestra uvažuje o plastice poprsí takže pokud pan doktor tento zákrok vykonává určitě bude zvolen. Moc se těším na další zákrok a mohu jen doporučit. Nejen, že výkon a výsledek perfektní, ale chování pana doktora a sestřičky prostě dokonalý.
Velice hodny a vstřícny pan doktor i sestra.
Dobrý den, liposukci podbradku u pana doktora Janečka mohu jen doporučit. Profesionální přístup, pohodová atmosféra. Druhý den po zákroku se cítím naprosto skvěle. Nekoukejte na videa na internetu, jděte do toho s tím, že to opravdu chcete a na výsledek se těšte.
Liposukce podbradku Dobrý den, s naprostou spokojeností a radostí doporučuji pana doktora Janečka. Má cit a pochopení pro práci kterou dělá. Dělá jí perfektně a bez spěchu. Paní sestřička i pan doktor jsou velice příjemní lidé. Cena, přístup, práce a výsledek jsou naprosto perfektní! Velké dík panu doktorovi a sestřičce 🙂 V případě další návštěvy, jedině pan Janeček, v Hradci Králové!
Požádejte: MUDr. Vladimír Janeček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (14)

Liposukce boků - cena, výkon, přístup 100%
Tumescentní liposukce

Dobrý den, podstoupila jsem liposukci boků,původně jsem chtěla stehna,ale pan doktor mi na foto ukázal,že boky jsou potřeba upravit.Za mě je pan doktor Schumacher mezi plastiky,navíc je mu velmi podobný.Sestřička...

číst dál
Liposukce vnitřních stehen + kolen
Liposukce

Podstoupila jsem liposukci vnitřních stehen+ kolena a jsem moc spokojená. Hodně jsem se bála bolesti při zákroku, ale sestřička a pan doktor byli úžasní. Vše, co dělali mi vysvětlovali, mluvili na mě a...

číst dál

Obrázky (20)

Požádejte: MUDr. Vladimír Janeček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
MUDr. Vladimír Janeček
(5.0) 23 recenze
- Ohodnotit