MUDr. Vladimír Janeček

MUDr. Vladimír Janeček

(26 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Balbínova 1260, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. Vladimír Janeček
MUDr. Vladimír Janeček
(26 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Kliniku MUDr. Vladimíra Janečka najdete v centru Hradce Králové, v Balbínově ulici. Parkovat je možné za poplatek přímo v této ulici nebo zdarma asi o 250 metrů dál. Nedaleko se nachází i zastávka trolejbusu č. 2 - Komenského.

Vítejte na profilu MUDr. Vladimíra Janečka, atestovaného plastického chirurga, který působí na klinice estetické chirurgie Estemedica v Hradci Králové. Zkušený specialista plastické a estetické chirurgie je také autorem portálu Liposukce.cz.

Jsme soukromé lékařské pracoviště specializované na plastickou chirurgii. Zaměřujeme se na tumescentní liposukci a další zákroky v místní anestézii.

Nabízíme špičkovou péči za rozumné ceny.

MUDr. Vladimír Janeček je absolventem LF Univerzity Karlovy v Praze (1980-1986).

Atestaci prvního stupně ze všeobecné chirurgie úspěšně složil v roce 1988. Nástavbovou atestaci z plastické chirurgie získal roku 2001. O rok později získal licenci České lékařské komory.

Mezi lety 2005 a 2018 pracoval ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a poté působil v Pardubické krajské nemocnici.

Privátní praxi Estemedica založil v roce 2005.

Absolvoval i stáže v zahraničí, například v roce 1997 v Houstonu a v Baltimoru (USA) nebo roku 2008 v Tampě, také ve Spojených státech.

Je členem několika oborových organizací a odborných společností, například České spol. plastické chirurgie České lékařské spol. Jana Evangelisty Purkyně nebo Společnosti estetické chirurgie.

Klienti zdaleka mohou poslat foto postavy a informace o zdravotním stavu nejprve elektronicky, pro prvotní informaci a představu. Pro konkrétní posouzení vhodnosti výkonu je ale osobní konzultace nezastupitelná.

Máme nepravidelnou ordinační dobu. Na konzultace je třeba se předem objednat (pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky). Všechno je na domluvě.

Individuální konzultace je nutná před každým zákrokem. Doporučujeme se objednat v dostatečném předstihu, abychom mohli zákrok v klidu naplánovat. Zodpovíme všechny vaše dotazy a společně najdeme to nejlepší řešení právě pro vás. Konzultace je bezplatná a klienti si k ní můžou vzít doprovod. Většinou trvá několik desítek minut.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Recenze (26)

5.0
26 Recenzí · 100 % doporučuje

Skvělý a profesionální přístup, vynikajíčí odborník. Velká spokojenost 14dní po zákroku.

Pan doktor je velmi milý ,šikovný a komunikace před zákrokem i během zákroku byla vynikající ,vše bylo podrobné vysvětleno. Péče při zákroku na 1*. Mohu jen doporučit.

Liposukce

Strasne mily pristup doktora i sestricky, moc prijemne prostredi a atmosfera. Byla jsem na liposukci vnitrnich stehen a jsem opravdu moc rada, ze jsem sla prave k panu doktorovi Janeckovi. Vysledky i pres otoky vidim uz druhy den!

Liposukce

K panu doktorovi jsem začala chodit již velmi mladá bylo mi kolem 20 let. Nechala jsem si udělat liposukci v mnoha partiích, protože i když jsem celý život cvičila bohužel v rodině máme dané geneticky ukládání tuků. Zákroky, které jsem podstoupila by...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (13)

Liposukce břicha a boků v LA

liposukce boků a břicha v LA, průběh výkonu byl pro mě velmi nepříjemný ale dá se to vydržet. Výsledek byl poznat asi až za 3 měsíce a všiml si toho každý v mém okolí i přesto že pan doktor mi vzal málo ml (víc už nešlo) Já jsem spokojená. Pan...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (37)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.