Body klinika plastické chirurgie

Body klinika plastické chirurgie Premium

(78 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Údolní 8a, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 9 hodin
IČP nebo IČO 26893096
Videokonzultace k dispozici
Body klinika plastické chirurgie Premium
(78 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 4457 návštěv profilu

Jak byste kliniku krátce představili? Proč by si zájemce o některou z estetických plastických operací měl vybrat BODY klinikou plastické chirurgie Brno? Jaké jsou vaše silné stránky?

Lékařský tým Body kliniky tvoří výhradně profesionálové s bohatými zkušenostmi z oblasti plastické chirurgie a korektivní dermatologie. Lékaři jsou žádáni zejména zájemci o operace prsou, přenosy tuku, liposukce, facelifting a úpravy víček. Body klinika nabízí také originální služby BodyChic a LipoRetouche. Velmi nás těší, že díky výborným výsledkům k nám přichází klienti nejčastěji na základě osobních doporučení. Vynikající nejsou jen výsledky operací, ale také celková péče.

Pečlivě dbáme na maximální bezpečnost našich pacientů. Výbavou i zavedenými standardy splňujeme nejpřísnější světové normy. Není náhoda, že se právě do rukou našich lékařů svěřila řada celebrit.

Kolik již bylo na klinice provedeno zákroků estetické plastické chirurgie?

Klinika v roce 2018 oslavila 15. výročí, za tuto dobu se našim lékařům svěřilo do péče tisíce pacientů. Nejžádanějšími operacemi na Body klinice jsou operace prsou, liposukce a facelifting.

Kde všude a u koho získali vaši lékaři své vzdělání a zkušenosti v oboru?

Všichni lékaři po atestaci z plastické chirurgie absolvovali řadu odborných stáží v České republice i cizině (např. USA, Finsko, Velká Británie). Mezi "učiteli" byl například i nejvyhlášenější světový plastický chirurg prof. Ivo Pitanguy z Rio de Janeira v Brazílii. Kromě estetické medicíny mají naši lékaři zkušenosti také s rekonstrukčními výkony či popáleninami. Své odborné znalosti neustále prohlubují a rozšiřují, proto se účastní nejvýznamnějších konferencí, kongresů a workshopů.

Jaké je vybavení kliniky a dospávacích pokojů? Mají pacienti na klinice soukromí? Jakou pooperační péči mohou vaši klienti očekávat?

Co se týká lékařské pooperační péče, tak ta je pacientům poskytována po celý den. Lůžková část je řešena pohodlnými pokoji se dvěma lůžky. Samozřejmostí jsou polohovatelná lůžka i sociální zařízení. Praktická je také klimatizace, TV a wifi na pokoji. Při delším pobytu či pro doprovod lze využít také pokoje a apartmány Body penzionu, který je součástí kliniky. Pro všechny klienty Body kliniky je zajištěno parkování v chráněné podzemní garáži. Body kliniku si můžete prohlédnout prostřednictvím videa.

Jak u vás vypadá předoperační vyšetření? Co je s sebou třeba přinést?

Předoperační vyšetření můžeme provést přímo na klinice, ráno v den operace. Pokud předoperační vyšetření prováděl jiný lékař nebo bylo nutné vyjádření specialisty, pak je nutné přinést výsledky vyšetření s sebou (EKG, laboratorní a případně kompletní interní vyšetření) a při nástupu k operaci předložit.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 2003

Profesní filozofie:

 • BODY Klinika se řadí mezi špičky v oboru plastické chirurgie. Specializací kliniky jsou plastické operace prsou.

Pracovní tým:

 • 11-20 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Němčina

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Zákroky:

 • Naši lékaři provádí celé spektrum estetických zákroků, jsou vyhledávanými odborníky zejména na plastiku poprsí, liposukce, facelift, abdominoplastiku, operace nosu či úpravy očních víček.

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ano

Možnost videokonzultace:

 • Ano

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem
 • PayPal

Recenze (78)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Děkuji panu doktorovi Menšíkovi, sestřičkam a veškerému personálu za péči a servis. Předoperační vyšetření proběhlo na klinice, přípravu na operaci jsem prospala za což velice děkuji sestřičkam, že jsem se vyhla veškerému stresu. Po operaci jsme se j...Číst dál

Naprostá spokojenost s celým týmem Body kliniky. Milý a lidský přístup. Pan doktor Menšík odvedl skvělou práci,prsa jsou krásná.

U pana doktora Menšíka jsem byla před rokem na augmentaci a nemohla jsem si vybrat lépe. Výsledek excelentní přístup naprosto skvělý. Díky velmi milému personálu jsem si celý pobyt na klinice nesmírně užila.

Zobrazit další recenze
Požádejte: Body klinika plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (8)

Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (70)

Videa (6)

Požádejte: Body klinika plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (125)

Minilifting obličeje
Odpověď odborníka · 30. 1. 2023

Dobrý den, je těžké to takhle po emailu hodnotit, měla by jste se obrátit na kliniku, kde Vám operaci prováděli. V případě, že by jste poté chtěla slyšet názor i jiné kliniky rádi Vás objednáme na konzultaci k MUDr. Zimovčákové.

S pozdravem...

Číst dál
perioreolární mastopexe
Odpověď odborníka · 27. 1. 2023

Dobrý den, asi budu plně souhlasit s tím, co jste se dočetla. Opravdu tato metoda s sebou přináší spoustu možných komplikací, především estetických, které s sebou do budoucna nesou nutnost dalších a dalších korekcí. Ze svých vlastních zkušeností...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Nabídky (1)

Krásné rty na Valentýna
PROMO
Krásné rty na Valentýna Platí do 5. 5. 2023
Krásné rty na Valentýna Platí do 5. 5. 2023
Valentýn u nás v BODY! ♥ Máme pro vás tip, který do svého valentýnského rande ještě určitě stihnete! Dopřejte svému protějšku nevšední valentýnský dárek a překvapte ho polibkem plnými a smyslnými rty pomocí výplně Juvederm Ultra 3! 👄 Výplň dodává rtům plnější a šťavnatější vzhled, ale umí také skvěle řešit asymetrii. (Cena za aplikaci Juvederm 3 je 7300,- Kč, místní znecitlivění stojí 400,- Kč). Objednat u nás můžete taky dárkový voucher (nejen na zvětšení rtů) - záleží jen na tom, co vaši lásku potěší. 🙋 Objednávejte osobně / telefonicky / e-mailem!
Číst dál

Články (7)

Zobrazit další články

Lékaři z pracoviště

MUDr. Pavel Holuša - BODY klinika plastické chirurgie

MUDr. Pavel Holuša - BODY klinika plastické chirurgie

MUDr. Zora Jakubíková

MUDr. Zora Jakubíková

Požádejte: Body klinika plastické chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!