Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozpuštění výplní pod očima Topilásou

Lucie_T
19. 2. 2023 · Poslední odpověď: 21. 2. 2023

Dobrý den, mám překorigované výplně kruhů pod očima, ani za rok nedošlo ke vstřebání. Navíc mi obličej z nějakého důvodu často otéká (pravděpodobně již před aplikací výplní), takže je nadbytek materiálu v této oblasti hodně vidět. Mám zájem o částečnou redukci těchto výplní, ale ne injekční. V roce 2021 mi lékař výplně rozpouštěl přípravkem SoftFill Topilase, a výsledek byl dobrý. Od té doby nemohu najít kliniku, kde by to touto metodou dělali. Z injekčního rozpouštění mám obavy z důvodu dlouhé rekonvalescence a nejistého výsledku. Poradíte, kam se obrátit? Děkuji.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MyEsthetics
Brno . 21. 2. 2023
Nejlepší odpověď
Dobrý den, Lucie,
Na našem pracovišti v centru Brna provádíme korekci výplní kruhů pod očima Vámi zmiňovaným přípravkem Softfill Topilase. Navíc si danou lokalitu nejdřív vyšetříme ultrazvukovým přístrojem abychom jasně definovali problematická depa KHa.
Pokud byste měla zájem o konzultaci, neváhejte se na nás obrátit.
S přátelským pozdravem,
MUDr. Martin Bulik, Ph.D.
WhatsApp
Premium
Praha . 21. 2. 2023
Vážená paní Lucie,
Topilase je hyaluronidáza, která právě odstraňuje dermální výplň na bázi kyseliny hyaluronové.
Na I am Clinic rozpouštění kyseliny hyaluronové hyaluronidázou provádíme, takže se na nás můžete obrátit i v případě dalších dotazů.
Přeji krásný den,
MUDr. Anna Zborovská
Premium
Dobrý den,
nemáme doporučení na kliniku, kde by se tomu věnovali a i když bychom Vám rádi pomohli tak bohužel to neprovádíme.

S pozdravem L. Hoferková
Vážená slečno, z fotografií nevyplývá, že by Váš problém byl až tak veliký, až příliš na tuhle věc upínáte svoji pozornost /omlouvám se, myslím to upřímně/. Spíše Vám radím jako operatér, který se konservativními metoda nezabývá. Z logiky věci vyplývá, že byste se měla obrátit na svého původního ošetřujícího lékaře.
Držím Vám palce, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2017
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2023
Injekční výplně
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 9. 2016
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2024
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2021
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2016
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 1. 2018
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2022
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 5. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi