IP Beauty
IP Beauty

IP Beauty Premium

(13 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 2317, Kladno, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
IP Beauty
IP Beauty Premium
(13 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo
  • Navštívit web
  • 9274 návštěv profilu

Naše centrum estetické medicíny IP Beauty působí v Kladně a je součástí gynekologické ambulance, ve které pracuje pět zkušených lékařů. Kromě estetické medicíny obličeje a dekoltu se zaměřujeme také na estetickou gynekologii a kosmetologii.

Specializujeme se na tyto oblasti: gynekologie, estetická medicína obličeje a dekoltu, estetická gynekologie, plastická gynekologie. Kromě toho ale provádíme i další ošetření, a to například nejrůznější laserové zákroky, léčbu bolesti a úniku moči nebo kosmetické procedury. 

Abychom vám mmohli nabídnout takovou komplexní péči, disponujeme špičkovým a moderním vybavením.

Našim klientkám poskytujeme tu nejlepší možnou péči.

Estetickou část služeb zajišťuje majitel centra - MUDr. Radek Poláček, který je zároveň i primářem gyn. por.  oddělení v Rakovníku a zajišťuje provádění větších operačních výkonů. V centru IP Beauty kromě zastřešování nutných manažerských povinností vede i lékařskou část. 

Pan doktor Poláček se specializuje především na estetické výkony v obličeji a dekoltu (odstranění vrásek pomocí aplikace botulotoxinu a dermálních fillerů, aplikací PDO liftingových nití) a také na estetickou gynekologii nebo léčbu inkontinence.

Dále v centru působí další 4 lékaři zabývající se gynekologicou problematikou.

V případě zájmu o ošetření u nás je nutné se dostavit osobně, po předchozím objednání (telefonickém, či písemném). V případě menších zásahů je možné i okamžité ošetření, pouze ale, pokud se jedná o drobný výkon, jako je aplikace výplní a podobně.

Mezi naše nabízené služby patří jak ambulantní péče, tak akutní ošetření, péče a poradenství v těhotenství, léčbu urogynekologických obtíží, léčbu vlastní plazmou a v estetické medicíně zejména aplikace botulotoxinu a kyseliny hyaluronové, a dále pak esteticko-plastické gynekologické výkony.

Nebojte se svěřit se nám i s intimním problémem, jistě vás překvapíme tím, že nejste s podobným problémem sama. A nabídneme Vám vhodné řešení. 

Víte, například, že je možné provádět lifting ženských genitálií? Nebo, že se se dá vaginismus léčit botulotoxinem?

Poradíme vám a pomůžeme problém vyřešit k vaší spokojenosti. 

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 200

Zákroky

Recenze (13)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pridam se mezi dalsi spokojene klienty pana Polacka.Absolvoval jsem u neho jiz nekolikrat osetreni PDO nitemi a vyplni HA a naprosta spokojenost.V prvni rade mi sedl jako clovek,ma uzasne a pratelske vystupovani,nasledne jsem se presvedcil jak sikovn...Číst dál

Naprostá spokojenost, profesionální a milý přístup, určitě doporučuji :-))))

Jsem maximálně spokojená. Určitě v budoucnu využiju další zákroky. J.B.

Zobrazit další recenze
Požádejte: IP Beauty o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (4)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (27)

Videa (6)

Požádejte: IP Beauty o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (442)

Redukce efektu botoxu
Odpověď odborníka · 22. 11. 2022

dobrý den, ten nepříjemný pocit většinou odezní do 3 týdnů a poté budete mít řadu měsíců vše OK. Nespěchal bych s "rozháněním BTX". Stejně to moc nejde urychlit, jediná možnost je elektro--stimulace například při elektrokosmetice, ale i tak...

Číst dál
hymenotomie - cena, priebeh
Odpověď odborníka · 25. 10. 2022
Dobrý den, pokud je zesílená blána důvodem bolestí nebo nemožnosti pohlavního styku, pak vám zákrok hradí pojišťovna. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: IP Beauty o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!