doc. MUDr.  Václav Smrčka, CSc.

doc. MUDr. Václav Smrčka, CSc.

Žádné recenze
Ohodnotit
Olšanská 2666/7, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
doc. MUDr.  Václav Smrčka, CSc.
doc. MUDr. Václav Smrčka, CSc.
Žádné recenze

Informace

  • 1019 návštěv profilu

Doc. MUDr. Václav Smrčka, CSc. vystudoval Univerzitu Karlovu, studium úspěšně dokončil již v roce 1976. Již v roce 1980 získal svou první atestaci z chirurgie. Po složení této atestace nastoupil na Kliniku plastické chirurgie v Brně.

V současnosti se tento lékař věnuje v oblasti vědy hned několika oborům. Pravidelně se účastní prestižních kongresů a konferencí. Například v roce 1994 se zúčastnil výroční konference, kterou pořádala Americká společnost chirurgie ruky ve Phoenixu a Mayo Clinic ve Scottsdale. Absolvoval však také několik zahraničních stáží na špičkových klinikách. Věnoval se například plastické chirurgii na soukromé klinice Dr. Wooda v Los Angeles či absolvoval stáž zaměřenou na plastickou rekonstrukci v zařízení v Torontu.

Tento odborník je také autorem řady odborných publikací. Jeho články je možné najít hned v několika odborných časopisech, je také autorem či spoluautorem několika knih. Zmíníme, že je spoluautorem knihy Atlas of Diseases in Dry Bones (Atlas chorob na kostních preparátech), za kterou obdrželi v roce 2009 prestižní Hlávkovu cenu.

V současnosti působí doc. MUDr. Václav Smrčka, CSc. v zařízení ESME s.r.o., které je zaměřeno na estetickou medicínu a chirurgii ruky. Toto zařízení se nachází v Praze, konkrétně pak v městské části Praha 3. V tomto centru se věnuje doc. MUDr. Václav Smrčka, CSc. plastické chirurgii a chirurgii ruky.

Historie společnosti ESME, s. r. o. – Estetická medicína a chirurgie ruky sahá až do roku 2009. Toto zařízení bylo založeno doc. MUDr. Václavem Smrčkou, CSc. v říjnu daného roku. Základním cílem tohoto centra je poskytování kvalitních a vysoce individualizovaných zdravotních služeb. Centrum využívá špičkové technologické vybavení, zároveň zde působí zkušení lékaři a další odborníci. Mnoho z nich se věnuje i vědecké či publikační činnosti. Zařízení spolupracuje s mnoha dalšími zařízeními.

Mezi estetické výkony, které centrum nabízí, patří například vyhlazení vrásek, liposukce, korekce odstátých ušních boltců, transplantace vlasů či odstranění nadměrného pocení.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Skutečné příběhy (1)

Zmenšení prsou u VZP

Mám víceetážové postižení páteře s kompresí durálního asi nejvíce mám problémy v poslední době s krční páteří a neustálou bolestí hlavy a ramen.Od zdr.sestřičky,kam chodím na rázovou vlnu,mi byl doporučen Mudr.Smrčka u kterého tato sestra před...

Číst dál

Obrázky (2)

Požádejte: doc. MUDr. Václav Smrčka, CSc. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!