Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Xantelasmata pod okem

Nanynka66
3. 6. 2013 · Poslední odpověď: 5. 6. 2013

Dobrý den, vytvořily se mě xantelasmata pod pravý okem a ráda bych odstranění.(Je to dost viditelné). Po konzultaci s plasti. lékařem mi bylo sděleno,že po provedení zákroku bych měla pod okem jizvičky,jelikož je tam jemná kůže. Ráda bych znala Váš názor,zda je možné nějakým způsobem odstranění.Bydlím u Brna,můžete mi doporučit, ke kterému odbornému lékaři se objednat. Velice děkuji za odpověď. Iva

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobry den, ano, laserem lze xantelasmata odparit a mnohokrat to tak i delam, vznik jizvicky nelze vyloucit, zalezi na puvodni velikosti utvaru,ale zda se mi jiste ohleduplnejsi nez proste vyriznuti. Zakrok Vam pochopitelne mohu nabidnout i u nas na klinice Medicom VIP v Brne.
Hezky den.
Premium
Dobrý večer,

odtstrnanění je možné chirurgicky nebo laserem CO2 / v podzimním čase /
Stavte se na konzultaci na polikliniku *****. patro Brno, Medica -Aesthetica, tel *****

zdravím dr. Stratilová
********
Klinika LLC
Olomouc . 4. 6. 2013
Dobrý den,
xantelesmata odstraňujeme CO2 laserem s vynikajícím efektem a bez následných jizviček.
Ošetřované místo se hojí stroupkem,který se do týdne vyoupne a odpadne.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na čísle ***********- Ostrava nebo Olomouc - ******** Můžete shlédniut i naše web. stránky ********
S pozdravem Smrčková -Klinika LLC Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 4. 6. 2013
Dobrý den,

laserové výkony je bezpečnější, kvůli možným hyperpigmentacím, dělat až na podzim. Nyní byste ošetřená místa musela důkladně chránit před sluncem a nosit stále sluneční brýle. To jen pro Vaši informaci jinak se těším.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 3. 6. 2013
Dobrý den,

xanthelesmata běžně odstraňuji vaporizačním laserem, jizvičky většinou nevznikají, ale jejich vznik se nedá vyloučit- zpravidla jsou však méně nápadné než žlutavé papulky.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
tel. recepce : ******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi