Nemocnice - Chirurgická ambulance Tišnov

Nemocnice - Chirurgická ambulance Tišnov

Žádné recenze
Ohodnotit
Purkyňova 279, Tišnov, Jihomoravský kraj
Nemocnice - Chirurgická ambulance Tišnov
Nemocnice - Chirurgická ambulance Tišnov
Žádné recenze

Informace

Chirurgická ambulance v Tišnově zajišťuje široké spektrum péče o pacienta. Jedná se o ošetření úrazů pohybového aparátu (pohmožděniny, zlomeniny, aj.), přikládání sádrových obvazů, ošetření popálenin, převazy ran a odstranění stehů, ošetření flegmonů a abscesů či léčba onemocnění konečníku. Poskytuje též ambulantní zákroky týkající se chirurgického odstranění znamének a jiných kožních afekcí.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Z oblasti estetické medicíny se chirurgická ambulance v Tišnově věnuje především odstranění mateřských znamének a jiných afekcí kůže a odstranění bradavic, ateromů a lipomů. Lipom je benigní nádor v podkoží, který vzniká z tukových buněk v těle pacienta. Ambulantně se lipomy odstraňují v lokální anestezii, kdy se v blízkosti provede řez a lipom se vyjme. Velikost řezu záleží na tom, jak velký je samotný lipom. Některé lipomy je možné odstranit metodou liposukce, při níž se tukové buňky odsají pomocí duté trubice. Jizvy po odstranění lipomu bývají prakticky neviditelné.

Naše ordinace

V ordinaci ambulance vás ošetří lékaři MUDr. František Suchý, MUDr. Oldřich Vychytil a jejich sestra Marcela Brandtnerová. Veškerý personál ordinace má nesčetné zkušenosti a rozsáhlé vzdělání k tomu, aby poskytoval pacientům tu nelepší péči ve svém oboru.

Lokalita

Ordinace chirurgické ambulance se nachází v areálu nemocnice Tišnov v Purkyňově ulici. Ambulanci můžete navštívit každý všední den od 7:30 do 14:00. Pouze v pondělí má ordinace otevřeno o půl hodiny kratší dobu, zavírá ve 13:30.

Nemocnice Tišnov je zařízením poskytující odbornou péči svým pacientům, a její přístup k nim se vyznačuje přátelskostí a úctou k jejich životu a zdraví. Budova nemocnice má historický ráz, již v roce 1899 zde byl založeno sanatorium a vodoléčebný ústav MUDr. Františkem Kuthanem. Nemocnice je pravidelně modernizována a její vybavení je neustále rozšiřováno tak, aby se zde pacienti cítili co nejlépe. Zahradní park, který nemocnici obklopuje, poskytuje příjemnou oázu klidu všem jejím návštěvníkům.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky