Klinika LLC

Klinika LLC

(17 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Litovelská 26, Olomouc, Olomoucký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika LLC
Klinika LLC
(17 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Profil laserového léčebného centra

Laserové léčebné centrum je prvním nestátním zdravotnickým zařízením na severní Moravě, zabývajícím se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie.

V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2001 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn.

Mezi ostatními obdobnými centry má Laserové léčebné centrum naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů Laserového léčebného centra je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdrželo právě Laserové léčebné centrum akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

Profil KLINIKY LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum

KLINIKA LLC využívá k léčbě nejmodernější a nejlepší laserovou technologii. V tomto typu léčby drží prvenství a je tak mezi prvními nestátními zdravotnickými zařízeními na severní Moravě, které pomáhá řešit problémy pacientů pomocí laserů.

Klinika LLC své začátky působení datuje na rok 1995, kdy otvírá svou pobočku v Ostravě. V roce 2001 k ostravské klinice otvírá ještě pobočku v Olomouci. Své působení v roce 2005 rozšiřuje klinikou v Opavě a o rok později vzniká pobočka v zahraničí, přesněji v Cieszyn v Polsku. Klinika otevřela pobočku i ve Venezuele a Itálii.

Laserové přístroje jsou vybavením, které kliniku staví na první místo mezi konkurenty. Kromě toho jsou vyhlášeným centrem s komplexními službami, které klientům pomáhá získat zpět sebevědomí a udržet jejich krasů a zdraví.

Na klinice pracuje mnoho lékařů, všichni s maximálním odborným vzděláním. Kromě běžné praxe pracují na tom, aby se neustále vzdělávali a získávali povědomí o všech novinkách. Účastní se tak vědeckých konferencí v zahraničí i v České republice. Lékaři z LLC kliniky umí pomoci s čímkoliv, s čím se na ně obrátíte.

Klinika jako první na sev. Moravě získala akreditaci pro laserovou chirurgii od ČLS a také jsou označováni jako "Centre of excelence". Oprávnění používat označení uděluje americká organizace pro využívání laserů v medicíně.

Konzultaci na kliniku je nutné si domluvit telefonicky nebo emailem. Na naší klinice je nutné se registrovat, registrační poplatek je 300 Kč a jeho platnost je po 3 roky. Díky této registraci máte následně všechny konzultace zdarma.

Ordinační hodiny

Ostrava:

PO, ST 7-18 hod

ÚT, ČT 8-18 hod

PÁ 8-15 hod

Olomouc:

PO-ČT 8-18 hod

PÁ 8-15 hod

Opava:

PO-ČT 9-18 hod

PÁ 9-16 hod

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (17)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Úžasný pan doktor, velmi ochotný, milý a profesionální. Jen lituji toho, že jsem kvůli svému studu nešla na zákrok o 13 let dříve, protože výsledek předčil očekávání. Ještě jednou moc děkuji.

Augmentace prsou mi změnila život

Už pár let jsem hrozně snila o větším a plnějším poprsí. Své jsem měla sice pevné, ale zdaleka ne velikostně takové, jaké jsem chtěla. Hrozně mě to trápilo a styděla jsem se i před svým přítelem. Rozhodla jsem se tedy podstoupit zvětšení prsou, a je...Číst dál

MUDr. Janík - sympaticky, vtipny, profesional

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Xantelasmata pod okem
Odpověď odborníka · 4. 6. 2013

Dobrý den, xantelesmata odstraňujeme CO2 laserem s vynikajícím efektem a bez následných jizviček. Ošetřované místo se hojí stroupkem,který se do týdne vyoupne a odpadne. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na čísle ***********- Ostrava...

Číst dál
Krvácení z jizvy
Odpověď odborníka · 26. 11. 2012
Dobrý den, nemusíte se ničeho obávat. Strhla jste si s krytím i kousek stroupku a proto došlo ke krvácení.Místo vydezinfikujte a znovu přelepte.Vše se zahojí a bude v pořádku. S pozdravem Smrčková -Klinika LLC Ostrava
Cena výplně kolem rtů
Odpověď odborníka · 13. 2. 2012

Dobrý den! Pokud máte na mysli mimické vrásky nad horním a pod dolním rtem, částka by se přibližně pohybovala kolem 6000 Kč - výplň kyselinou hyaluronovou.Dále je možno vrásky laserově zbrousit. Kombinace těchto dvou metod je velice efektivní....

Číst dál

Články (3)

Zobrazit další články

Lékaři z pracoviště

MUDr. Igor Janík Ph.D

MUDr. Igor Janík Ph.D

MUDr. Ludmila Veselá

MUDr. Ludmila Veselá

Spolupracuje s

Prim. MUDr. Iveta Hilšerová

Prim. MUDr. Iveta Hilšerová

MUDr. Lubomír Raška

MUDr. Lubomír Raška

MUDr. Martin Rozprým

MUDr. Martin Rozprým

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.