Klinika LLC

Klinika LLC

(17 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Litovelská 26, Olomouc, Olomoucký kraj
Klinika LLC
Klinika LLC
(17 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Profil laserového léčebného centra

Laserové léčebné centrum je prvním nestátním zdravotnickým zařízením na severní Moravě, zabývajícím se léčbou spojenou s využíváním laserové technologie.

V Ostravě působí od roku 1995, od roku 2001 má pobočku také v Olomouci, od února roku 2005 v Opavě a v roce 2006 vznikla první zahraniční pobočka v Polsku - Cieszyn.

Mezi ostatními obdobnými centry má Laserové léčebné centrum naprostou prioritu jednak ve vybavení laserovými přístroji a také komplexností služeb, které napomáhají klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Celý tým lékařů Laserového léčebného centra je na vysoké odborné úrovni. Lékaři se účastní mnoha vědeckých konferencí v ČR i v zahraničí. Jako první na severní Moravě obdrželo právě Laserové léčebné centrum akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii a zároveň je držitelem označení "Centre of excelence" od americké organizace pro využívání laserů v medicíně.

Profil KLINIKY LLC - plastická chirurgie a Laserové léčebné centrum

KLINIKA LLC využívá k léčbě nejmodernější a nejlepší laserovou technologii. V tomto typu léčby drží prvenství a je tak mezi prvními nestátními zdravotnickými zařízeními na severní Moravě, které pomáhá řešit problémy pacientů pomocí laserů.

Klinika LLC své začátky působení datuje na rok 1995, kdy otvírá svou pobočku v Ostravě. V roce 2001 k ostravské klinice otvírá ještě pobočku v Olomouci. Své působení v roce 2005 rozšiřuje klinikou v Opavě a o rok později vzniká pobočka v zahraničí, přesněji v Cieszyn v Polsku. Klinika otevřela pobočku i ve Venezuele a Itálii.

Laserové přístroje jsou vybavením, které kliniku staví na první místo mezi konkurenty. Kromě toho jsou vyhlášeným centrem s komplexními službami, které klientům pomáhá získat zpět sebevědomí a udržet jejich krasů a zdraví.

Na klinice pracuje mnoho lékařů, všichni s maximálním odborným vzděláním. Kromě běžné praxe pracují na tom, aby se neustále vzdělávali a získávali povědomí o všech novinkách. Účastní se tak vědeckých konferencí v zahraničí i v České republice. Lékaři z LLC kliniky umí pomoci s čímkoliv, s čím se na ně obrátíte.

Klinika jako první na sev. Moravě získala akreditaci pro laserovou chirurgii od ČLS a také jsou označováni jako "Centre of excelence". Oprávnění používat označení uděluje americká organizace pro využívání laserů v medicíně.

Konzultaci na kliniku je nutné si domluvit telefonicky nebo emailem. Na naší klinice je nutné se registrovat, registrační poplatek je 300 Kč a jeho platnost je po 3 roky. Díky této registraci máte následně všechny konzultace zdarma.

Ordinační hodiny

Ostrava:

PO, ST 7-18 hod

ÚT, ČT 8-18 hod

PÁ 8-15 hod

Olomouc:

PO-ČT 8-18 hod

PÁ 8-15 hod

Opava:

PO-ČT 9-18 hod

PÁ 9-16 hod

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Bariatrická chirurgie

Recenze (17)

4.9
17 Recenzí · 100 % doporučuje

Úžasný pan doktor, velmi ochotný, milý a profesionální. Jen lituji toho, že jsem kvůli svému studu nešla na zákrok o 13 let dříve, protože výsledek předčil očekávání. Ještě jednou moc děkuji.

Nemá hodnocení
Zvětšení prsou
Augmentace prsou mi změnila život

Už pár let jsem hrozně snila o větším a plnějším poprsí. Své jsem měla sice pevné, ale zdaleka ne velikostně takové, jaké jsem chtěla. Hrozně mě to trápilo a styděla jsem se i před svým přítelem. Rozhodla jsem se tedy podstoupit zvětšení prsou, a je...Číst dál

MUDr. Janík - sympaticky, vtipny, profesional

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (8)

naprostá spokojenost (51 let)

je mi 51, vizuálně vypadám tak na 43 - 45, starám se o sebe celý život. nechala jsem si dělat spodní část obličeje, za 15 tisíc, už po 3 dnech jsem viděla změny, teď po 3 týdnech jsem "omládla" minimálně o 5 let, kontury, výraz obličeje...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (96)

Videa (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (65)

Xantelasmata pod okem
Odpověď odborníka · 4. 6. 2013

Dobrý den, xantelesmata odstraňujeme CO2 laserem s vynikajícím efektem a bez následných jizviček. Ošetřované místo se hojí stroupkem,který se do týdne vyoupne a odpadne. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na čísle ***********- Ostrava...

Číst dál
Krvácení z jizvy
Odpověď odborníka · 26. 11. 2012
Dobrý den, nemusíte se ničeho obávat. Strhla jste si s krytím i kousek stroupku a proto došlo ke krvácení.Místo vydezinfikujte a znovu přelepte.Vše se zahojí a bude v pořádku. S pozdravem Smrčková -Klinika LLC Ostrava
Cena výplně kolem rtů
Odpověď odborníka · 13. 2. 2012

Dobrý den! Pokud máte na mysli mimické vrásky nad horním a pod dolním rtem, částka by se přibližně pohybovala kolem 6000 Kč - výplň kyselinou hyaluronovou.Dále je možno vrásky laserově zbrousit. Kombinace těchto dvou metod je velice efektivní....

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (3)

Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.