Jde o metodu vyhlazování obličeje, která působí na mimické vrásky, vyhlazuje kontury a zvyšuje napětí kůže. Omlazení pokožky probíhá zcela neinvazivním způsobem, tedy bez operace, bez jizev a modřin. Není potřeba vpichů jehel či jakéhokoliv porušení vrchní vrstvy pokožky.

Metody spadající pod neinvazivní obličejový lifting mohou ošetřit pleť celkově, neslouží tedy jen ke zpevnění a vypnutí čela, čelistí a obličeje, ale mohou vyhladit i vrásky na dekoltu a krku.

Většinou jde o bezrizikové metody, nehrozí žádné poškození vrchní vrstvy pokožky, jizvení, nežádoucí pigmentace, granulomy či alergické reakce.

Výhodou neinvazivního zákroku je, že ihned po ošetření se může pacient zapojit do běžného života, nejsou potřeba žádná omezení.

Aktualizováno: 3.10.2014

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Neinvazivní lifting - Novinky

Jak omladit obličej bez operace?

prim. MUDr. Miroslava Pelechová

Kdy obličej skutečně začíná stárnout? Jak tomu lze zabránit? A vybrat invazivní nebo neinvazivní metody omlazení? Na otázky...

Související recenze a zkušenosti

Neinvazivní lifting - Ceny

Ceny od 3 000 Kč
Amaryllis Centrum Praha
Ceny od 4 690 Kč
My Best Care s. r. o. - klinika estetické dermatologie a plastické chirurgie
Ceny od 1 300 Kč
obvykle do 2 400 Kč
Beauty Studio Dana
MUDr. Andrea Musilová
Praha, Brno, Ostrava
Ceny od 990 Kč
MUDr. Andrea Musilová
MUDr. Michaela Hustá
Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov
Ceny od 10 000 Kč
obvykle do 20 000 Kč
MUDr. Michaela Hustá
Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní