Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Léčba bradavic

Stojí to za to
70 %
Stojí to za to
Na základě 9 příběhů
Průměrná cena
905 Kč
Průměrná cena
Podle 45 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Trvalé výsledky

Co je léčba bradavic?

Bradavice se léčí různými způsoby a to lokálními léčivy (kyselina salicylová), kapalným dusíkem, chirurgicky či laserem.

Bradavice se vyskytují, když jsou kožní buňky infikovány virem zvaným lidský papilomavirus (HPV). Existuje mnoho různých kmenů HPV, které mohou způsobit výskyt bradavic v různých oblastech těla. Bradavice se může objevit kdekoli na kůži, včetně nohou, obličeje a genitálií. V některých případech může být HPV sexuálně přenosný a může kromě genitálních bradavic vést i k určitým rakovinám genitálií.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na léčbu bradavic?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na léčbu bradavic?

Nejprve je třeba absolvovat konzultaci s lékařem

Ve většině případů může lékař diagnostikovat bradavici pomocí pouhého prozkoumání léze. Lékař také může odstranit malé části léze a odeslat do laboratoře k analýze. Pokud máte zájem o léčbu bradavic či odstranit molusky, kuří oko nebo jiné kožní výrůstky, prvním krokem k odstranění je konzultace se zkušeným dermatologem, který vám doporučí nejvhodnější metodu léčby.

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Jak si vybrat vhodného lékaře?

Vyberte si vhodného lékaře

Změny na kůži není snadné rozpoznat bez odborných znalostí a specializovaného vybavení. Mnohé z nich, stejně jako většina bradavic, nevyžaduje naléhavý zásah. Pouze správným posouzením charakteru kožní léze se však lze vyhnout vážným zdravotním následkům. Proto je tak důležité kontrolovat své tělo a případně se poradit s odborníkem, když si všimnete neidentifikovaného výrůstku, skvrny nebo bulky na kůži.

Estheticon nabízí mnoho chirurgů, kteří bradavice odstraňují a to několika metodami. S vámi vybraným lékařem je vždy nutné zákrok konzultovat a společně vybrat nejvhodnější metodu odstranění bradavice. Je důležité vybrat lékaře se specializovanými znalostmi a dovednostmi, který vás s celým procesem zvolené léčby seznámí. Metoda odstranění záleží především na místě, kde se bradavice nachází, na její velikosti a počtu.

Bibliografie

NCBI, What are the treatment options for warts? [online]. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK279585/ [Datum: 21. ledna 2021].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře