Nemocnice - Chirurgické oddělení Slaný

Nemocnice - Chirurgické oddělení Slaný

Žádné recenze
Ohodnotit
Politických vězňů 576, Slaný, Středočeský kraj
Nemocnice - Chirurgické oddělení Slaný
Nemocnice - Chirurgické oddělení Slaný
Žádné recenze

Informace

Chirurgie I. i II. se nacházejí v 1. patře budovy B, jednotku intetnzivní péče najdete v přízemí stejné budovy. Pohodlně se k nám dostante hromadnou dopravou. Využít můžete autobusové linky 593, 609, 612 a 617 nebo vlak S40. Pokud k nám pojedete vlastním vozem,.parkovat můžete parkovat přímo v areálu za poplatek nebo zdarma před nemocnicí.

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice ve Slaném. Zaměřujeme se na všeobecnou chirurgii a ve spolupráci s dalšími odborníky i na operativu v dalších oborech. Zákroky provádíme nejen klasickými metodami, ale stále častěji také šetrněji - miniinvazivně.

Ve dvou operačních sálech s moderním vybavením provádíme nejrůznější výkony. Věnujeme se i v posledních letech velmi oblíbené miniinvazivní chirurgii. 

Mimo jiné se věnujeme také traumatologickým zákrokům.

 

Chirurgické oddělení v naší nemocnice je rozděleno na tři části - I. Chirurgie, II. Chirurgie a jednotka intenzivní péče.

K dispozici je celkem 62 lůžek, tři z toho jsou v jednolůžkových nadstandardních pokojích.

V rámci ambulance fungují i specializované poradny, například traumatologická, cévní, onkochirurgická, onkologická, pro onemocnění prsu, endoskopická-gastroenterologická apod.

Vedením celého oddělení je pověřen primář MUDr.Jiří Šimák a jako jeho zástupce pracuje MUDr.Jiří Smetana. Vrchní sestrou je Bc. Lenka Landová.

Historie nemocnice ve Slaném sahá až do 80. let 19. století. Dvoupatrový chirurgický pavilon začal fungovat v roce 1934.

Ordinační hodiny všeobecné ambulance jsou od ponděí do pátku. Pacienti s akutními problémy jsou ale přijímáni kdykoli. Podrobnosti o ordinačních hodinách jednotlivých pracovišť najdete na webových stránkách nemocnice.

Na příjmovou ambulanci není nutné se předem objednávat, do odborných poraden předchozí objednání doporučujeme.

Patříme k prvním průkopníkům miniinvazivní chirurgie v českém prostředí. Začali jsme se tomuto oboru věnovat už v 90. letech.

Na webových stránkách jednotlivých odborných poraden najdete i zajímavosti a užitečné informace z jejich oboru.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky