Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak zakrýt tetování

Uzivatel
19. 7. 2008 · Poslední odpověď: 19. 7. 2008

Dobrý den! Před nedávnem jsem byla poprvé na laserovém odstranění tetování. Než bude tetování úplně pryč, ráda bych ho nějak šikovně zakryla (tetování je na pravém předloktí, proto je hodně vidět). Četla jsem, že jsou na to dobré přípravky Vichy Dermablend. Má s těmito (případně i jinými) výrobky někdo zkušenosti? Dále by mě zajímalo, kde (v Brně nebo v Praze) se takový speciální make-up dá koupit. Předem děkuji za všechny odpovědi.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 19. 7. 2008
Dobrý den, doporu?uji navštívit kteroukoliv lékárnu, kde jsou v prodeji produkty Vichy, nebo LaRochePosay, zcela ur?it? zde seženete vhodný makeup ke korekci.
S pozdravem MUDr.Simona Bed?ichová

Související dotazy

Odstranění tetování Praha

Jano
Jano
27. 7. 2016 · Poslední odpověď: 7. 6. 2017

Dobrý den, chtěla bych si nechat odstranit tetování na zádech 5 let staré. Podle diskuze si nejsem jista, zda je lepší sezení načasovat před opálením nebo po.. Na dovolenou se chystám až začátkem září. Je možné podle fota odhadnout počet sezení? Děkuji za odpověď

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 28. 7. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
odložte ošetření na podzim, pokožka by měla být neopálená, tetno typ tetování půjde odstranit velmi dobře, bezezbytku, zvolte pracoviště, které má zkušenosti a kvalitní typ laseru.
S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi