Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Krajská nemocnice - Kožní oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Krajská nemocnice - Kožní oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Krajská nemocnice - Kožní oddělení

Uvítání

Kožní oddělení Krajské nemocnice Liberec, a.s. se věnuje jak hospitalizační, tak ambulantní léčbě kožních chorob a defektů. Je zde poskytována komplexní diagnostická, léčebná i preventivní péče. Pracoviště spolupracuje s dalšími odborníky z celého kraje (ambulantní specialisté, praktičtí lékaři) a podílí se na léčbě v rámci všech oddělení místní nemocnice. Součástí oddělení je i tzv. melanomová komise, která zde funguje již od roku 1960.

Prioritou tohoto pracoviště jsou dobré léčebné výsledky společně s maximálním komfortem pacienta.

Nutno zmínit, že součástí oddělení je také několik ambulancí, včetně těch specializovaných. Jedná se například o ambulanci fyzikální terapie – aplikace tekutého dusíku, ambulanci světloléčby či ambulanci fyzikální terapie – aplikace sněhu CO2.

Zároveň je v rámci pracoviště provozováno několik poraden – konkrétně se pak jedná o poradnu dermatoonkologickou, venerologickou a melanomovou, dále zde najdeme akné poradnu. Jedna z poraden je také speciálně zaměřena na lymfodrenáže.

Lůžková část se pak skládá z 9 standardních lůžek.

Naše klinika

Oddělení se věnuje diagnostice a léčbě celé řady kožních nemocí, je zde prováděno široké spektrum zákroků.

Probíhá zde například léčba infekčních kožních onemocnění, ekzémů a dermatitid, místní lékaři se však věnují i léčbě bércových vředů či vitiliga.

Mezi nejčastěji realizované úkony patří chirurgické odstranění kožních projevů (výrůstků, mateřských znamének), dále také aplikace tekutého dusíku a sněhu CO2, probíhá zde také léčba zhoubných i nezhoubných kožních nádorů. Samozřejmostí je pak vyšetřeních pigmentových névů (znamének). Mezi poskytované služby patří i laserová ošetření.

Současnou primářkou kožního oddělení je MUDr. Dana Frydrychová. Ta vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Již v roce 1994 získala atestaci I. stupně v oboru dermatovenerologie, v roce 2000 pak získala i atestaci II. stupně. Je členkou České lékařské společnosti J.E. Purkyně – dermatovenerologická společnost a České lékařské společnosti J.E. Purkyně – onkologická společnost.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Biorevitalizace
Mikrodermabraze
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Husova 10
46063 Liberec
Liberec 1
Česká republika

Jste Krajská nemocnice - Kožní oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com