Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserové odstranění rozšířených žilek

Stojí to za to
88 %
Stojí to za to
Na základě 25 příběhů
Průměrná cena
2.383 Kč
Průměrná cena
Podle 111 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je laserové odstranění rozšířených žilek?

Léčba cév a ošetření metličkových žilek je dnes snadná a to za pomoci laseru, který je dokáže dokonale odstranit. Laserové odstranění rozšířených žilek je velmi efektivní metoda, která dokáže odstranit nevzhledné sítě cév na nohou, v obličeji či jiných postižených částech těla. Za pomoci řízeného počítače paprsek laseru působí na konkrétní tmavě zbarvené cévky. Laser tepelně reaguje na pigmentově zbarvené tkáně, proto je spolehlivě zničí.

Rozšířené žilky se mohou objevit i v mladém věku

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Laserové odstranění rozšířených žilek (klinika Brandeis Clinic by Lucie Kalinová)

O svůj zevnějšek se snažíme pečovat, ale s přibývajícím věkem naše tělo vyžaduje stále větší péči. Stejně tak cévy, které společně s přibývajícími roky ztrácí svou pružnost. Taktéž genetika hraje významnou roli, proto se rozšířené a popraskané žilky mohou objevit i v mladém věku. K rozšířeným žilkám se můžeme propracovat i nevhodným životním stylem. Mezi rizikové faktory patří nadváha, kouření a nedostatek pohybu. Nejčastěji se metličkové žilky vyskytují v obličeji, v okolí nosu a na dolních končetinách. Dokáží pod kůží vytvořit nevzhlednou červenou či namodralou pavučinu. Kromě stránky estetické však mohou způsobit i závažnější zdravotní problémy jako jsou žilní nedostatečnost či křečové žíly, pocit svědění v okolí rozšířených cév a křeče.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na laserové odstranění rozšířených žilek?

MUDr. Hana Raková MBA

Laserové odstranění rozšířených žilek (MUDr. Hana Raková MBA)

Pokud vaše pokožka dovolila tmavě zbarveným cévkám prosvítat, je čas se s nevzhlednými pavučinami rozloučit. Pokud Vás trápí rozšířené cévky, jejich laserové odstranění je spolehlivým krokem k dokonalosti.

Pomocí laseru snadno odstraníte rozšířené žilky v obličeji a dalších částech těla.

Bibliografie

ASDS, Spider veins. [online]. Dostupné na: https://www.asds.net/skin-experts/skin-conditions/spider-veins [Datum: 16. října 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře