Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Hana Sluková a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Hana Sluková

Uvítání

MUDr. Hana Sluková působí v soukromé ordinaci, tudíž vám vždy nabídne individuální péči, profesionální a vstřícné jednání. Oproti státnímu zařízení vám věnuje čas, který je potřeba právě ve vašem případě a nabídne vám účinnou léčbu a empatii. Doporučí vám léky a příslušenství, která skutečně pomáhají.

Zakládá si na dlouhodobých vztazích s pacienty a vždy jim nabízí velmi korektní jednání, protože se často jedná o intimní záležitosti. Diskrétnost a citlivé jednání je pro ni skutečně důležité. Je ráda, když se u ní pacienti cítí dobře.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Hana Sluková se specializuje na celou řadu dermatologických i estetických zákroků. Svým pacientům nabízí ambulantní vyšetření v dermatologické praxi, a to akné poradnu a léčbu lupénky

Vedle vyšetření provádí také estetické zákroky nejrůznějšími přístroji a přístupy. Mezi často využívané patří aplikace mezonití, ošetření Accent XL přístrojem (radiofrekvence), aplikace botulotoxinu, kanylových nití a mezonití. Botulotoxinem vám MUDr. Sluková odstraní mimické vrásky i pocení. Dále se zaměřuje na neinvazivní liposukce a injekční lipozýlu. Z dermatolgické estetiky se věnuje chemickému peelingu - což je projasnění pleti, zmírnění jizviček po akné a zmírnění pigmentace. Pomocí dermatoskopu vyšetřuje pigmentové névy, znaménka.

V rámci chirurgických zákroků se věnuje těm drobným - odstranění znamének, pigmentových névů. Výrůstky odstraňuje pomocí elektrokauteru. Jako možnost odstranění ochlupení nabízí depilaci elektrickou jehlou. Ve spektru zákroků nechybí ani kryalizace, léčba laserem. Funguje také jako poradkyně pro kosmetické produkty. 

Naše ordinace

Ordinaci dermatologie najdete v Jablonci nad Nisou a u vyšetření jí asistuje ochotná a milá sestřička. Pokud v Jablonci zabloudíte, neváhejte se ozvat a rádi vám s trasou poradíme.

V ordinaci využívá moderní radiofrekvenční přístroj, který pracuje na bázi radiofrekvenčních vln a je výborným pomocníkem pro estetická ošetření, odstranění tukových vrstev, redukci celulitidy a vypnutí pokožky. MUDr. Sluková funguje v soukromé ordinaci, ovšem úhrada za péči a léčbu hradí pojišťovny. Je smluvní lékařka celé řady pojišťoven.

Konzultace

Pokud nevíte, kterou léčbu zvolit, zastavte se v ordinační době na konzultaci. MUDr. Sluková si poslechne vaše dotazy a problémy a společně vybere nejvhodnější metodu léčby. V případě jakýchkoli otázek se na ni můžete obrátit i telefonicky. Ráda si s vámi o všech záležitostech promluví.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Chemický peeling
   Glykolový peeling
Frakční laserový resurfacing
Injekční lipolýza
Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové
Korekce jizev
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Fotorejuvenace / Resurfacing
   Laserová léčba akné
   Léčba biostimulačním laserem
Léčba akné
Léčba celulitidy
Léčba hemangiomů
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem
Lifting tváří
Liquid facelift
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou)
Odstranění jizev po akné
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění podbradku
Odstranění strií
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Odstranění znamének, kožních výrůstků
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL)
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti
   Odstranění akné (IPL)
Radiofrekvenční lipolýza
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (ShapeUp!, Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé)
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Lifting rtů

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Liberecká 15
468 41 Jablonec nad Nisou
Česká republika