MUDr. Hana Sluková

MUDr. Hana Sluková

Žádné recenze
Ohodnotit
Liberecká 15, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
MUDr. Hana Sluková
MUDr. Hana Sluková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Hana Sluková působí v soukromé ordinaci, tudíž vám vždy nabídne individuální péči, profesionální a vstřícné jednání. Oproti státnímu zařízení vám věnuje čas, který je potřeba právě ve vašem případě a nabídne vám účinnou léčbu a empatii. Doporučí vám léky a příslušenství, která skutečně pomáhají.

Zakládá si na dlouhodobých vztazích s pacienty a vždy jim nabízí velmi korektní jednání, protože se často jedná o intimní záležitosti. Diskrétnost a citlivé jednání je pro ni skutečně důležité. Je ráda, když se u ní pacienti cítí dobře.

MUDr. Hana Sluková se specializuje na celou řadu dermatologických i estetických zákroků. Svým pacientům nabízí ambulantní vyšetření v dermatologické praxi, a to akné poradnu a léčbu lupénky.

Vedle vyšetření provádí také estetické zákroky nejrůznějšími přístroji a přístupy. Mezi často využívané patří aplikace mezonití, ošetření Accent XL přístrojem (radiofrekvence), aplikace botulotoxinu, kanylových nití a mezonití. Botulotoxinem vám MUDr. Sluková odstraní mimické vrásky i pocení. Dále se zaměřuje na neinvazivní liposukce a injekční lipozýlu. Z dermatolgické estetiky se věnuje chemickému peelingu - což je projasnění pleti, zmírnění jizviček po akné a zmírnění pigmentace. Pomocí dermatoskopu vyšetřuje pigmentové névy, znaménka.

V rámci chirurgických zákroků se věnuje těm drobným - odstranění znamének, pigmentových névů. Výrůstky odstraňuje pomocí elektrokauteru. Jako možnost odstranění ochlupení nabízí depilaci elektrickou jehlou. Ve spektru zákroků nechybí ani kryalizace, léčba laserem. Funguje také jako poradkyně pro kosmetické produkty.

Ordinaci dermatologie najdete v Jablonci nad Nisou a u vyšetření jí asistuje ochotná a milá sestřička. Pokud v Jablonci zabloudíte, neváhejte se ozvat a rádi vám s trasou poradíme.

V ordinaci využívá moderní radiofrekvenční přístroj, který pracuje na bázi radiofrekvenčních vln a je výborným pomocníkem pro estetická ošetření, odstranění tukových vrstev, redukci celulitidy a vypnutí pokožky. MUDr. Sluková funguje v soukromé ordinaci, ovšem úhrada za péči a léčbu hradí pojišťovny. Je smluvní lékařka celé řady pojišťoven.

Konzultace

Pokud nevíte, kterou léčbu zvolit, zastavte se v ordinační době na konzultaci. MUDr. Sluková si poslechne vaše dotazy a problémy a společně vybere nejvhodnější metodu léčby. V případě jakýchkoli otázek se na ni můžete obrátit i telefonicky. Ráda si s vámi o všech záležitostech promluví.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.