Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Oprava po liposukci SlimLipo

Kony5538
1. 10. 2022 · Poslední odpověď: 9. 10. 2022

Dobrý den. V r. 2019 jsem podstoupila liposukci břicha metodou Slim Lipo. I přes nošení kompresního prádla a válečkování mám bohužel nerovnosti a zatvrdliny. Vše jsem se snažila 2 roky poté řešit estetickou rázovou vlnou (6sezení) a injekční lipolýzou (1sezení). Bohužel efekt nulový. Může mi, prosím, někdo poradit, co s tím? Začíná se to podepisovat na mé psychice pokaždé, co se podívám do zrcadla. Opravdu velmi mě to trápí. Jsem z Ostravy, nemám nadváhu, snažím se sportovat, věk 50 let. Děkuji Vám

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den,

dva roky po liposukci se uvedený stav už neupraví, zatvrdlinky po liposukci jsou docela běžné a ty by se časem ještě zlepšit mohly. Domnívám se však, že příčinou vzhledu nerovné kůže není ani tak špatně provedena liposukce ale povolená a uvolněná kůže, která se po odstranění tuku více vlní a tvoří nerovnosti. Pak by úprava vyžadovala tzv. abdominoplastiku za cenu dlouhé jizvy v podbřišku. Problémem, i když velmi vzácným, může ale být, že po liposukci a ostatních procedurách, které jste absolvovala může být podkoží natolik projevené, že kůže nepůjde dobře vypnout.

S pozdravem

M. Molitor, Art Ethic Beauty Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 3. 10. 2022
Dobrý den,
v tomto věku již kůže není tak elastická a pak mohou vzniknout nerovnosti a "zatvrdliny". Je vhodné nosit vyšší elastické spodní prádlo, aby se nerovnosti lépe vyrovnaly. Vše se zlepší, ale obvykle se nevyrovnají zcela. Další výkony typu - liposukce by mohly tyto problémy ještě zhoršit. To byste musela mít jiný typ výkonu s odstraněním nadbytečné kůže, ale v tomto případě byste měla dlouhou jizvu v podbříšku.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 3. 2017
Neinvazivní liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 5. 2015
Neinvazivní liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2017
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Neinvazivní liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 12. 2022
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 7. 2012
Obřízka
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 10. 2015
Neinvazivní liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi