Body Factory - high care studio

Body Factory - high care studio

Žádné recenze
Ohodnotit
Ostrovského 3167/36b, Praha, Praha (kraj)
Body Factory - high care studio
Body Factory - high care studio
Žádné recenze

Informace

Profil společnosti

Společnost Body Factory - high care studio se specializuje především na odstranění celulitidy. V tomto směru pak nabízí sestavení programu, který je každému klientovi ušitý na míru a zahrnuje odstranění celulitidy, ošetření speciálními přístroji i doporučení kvalitní kosmetiky.

Celulitida nemá pouze jedinou příčinu, a proto používá naše studio hned několik hi-tech přístrojů - Weyergans High Care, pomocí nichž řešíme celý problém komplexně.

Co Vás vlastně čeká při návštěvě našeho high care studia?

V první řadě diagnostický rozhovor. Neřešíme totiž pouze celulitidu, řešíme Vaši konkrétní celulitidu.

Poté již stačí dodržovat návštěvy a nechat se opečovávat námi a našimi hi-tech přístroji. Samotná celulitida totiž nemá pouze jedinou příčinu a každý přístroj řeší trochu jiný problém. Dle Vašeho osobního programu strávíte na každém stroji přesně tolik času, kolik potřebujete.

Naše další služby

Podpůrná kosmetika

Doplňkovým prvkem v boji proti celulitidě je také vhodná kosmetika. Naše studio používá vysoce kvalitní a účinné přípravky WEYERGANS HIGH CARE COSMETICS.

Jedná se preparáty vyrobené z těch nejkvalitnějších látek - rostlinných hormonů, enzymů a vitamínů.

Masáže a zábaly

Nabízíme klasickou masážní techniku zkombinovanou s reflexní terapií. Můžete využít až 6 druhů zábalů s detoxikačními a uvolňovacími účinky, které lze kombinovat s lymfatickou drenáží.

Lifting obličeje a dekoltu

Jedná se o moderní techniku, která se zaměřuje na omlazení bez nutnosti chirurgických zákroků. Metoda liftingu obličej i dekolt detoxikuje a také redukuje vrásky. Vše za podpory kosmetiky od firmy Weyergans.

Depilace IPL

Metoda s podchlazeným krystalem na -5 °C. Depilace IPL světlem se považuje za trvalou nebo dlouhodobou. Dle množství ochlupení doporučujeme 4-6 ošetření.

Poradenství ve stravování

Při redukčních kůrách se Vám bude věnovat paní Hedvika, která má zkušenosti v oblasti stravování a vytváření individuálních jídelníčků. Naučí Vás správně jíst, ale zároveň nehladovět.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (10)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.