MUDr. Pavel Müller

MUDr. Pavel Müller

Žádné recenze
Ohodnotit
Nádražní 19, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Pavel Müller
MUDr. Pavel Müller
Žádné recenze

Informace

  • 415 návštěv profilu

MUDr. Pavel Müller v roce 1979 úspěšně absolvoval na Fakultě všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Po promocích nastoupil na gynekologicko-porodní oddělení nemocnice OÚNZ v Příbrami, kde zůstal do roku 1980. Od roku 1980 do roku 1988 pracoval na I. Gynekologicko-porodnické klinice v Praze. Zde se na oblast gynekologie a porodnictví zaměřoval všeobecně, pořádal přednášky pro mediky a soustředil se na práci v poradně pro sterilní manželství, kterou posléze i vedl. V roce 1982 zdárně složil I. specializační atestaci v oboru gynekologie a porodnictví. V roce 1987 poté složil v tomto oboru také atestaci II. stupně. Od roku 1988 do roku 1995 působil na Ústavu pro péči o matku a dítě, kde vykonával funkci gynekologa operatéra a zaroveň byl součástí týmu oddělení pro asistovanou reprodukci. Začal se soustředit a společně s firmou Olympus propagovat endoskopii v gynekologii, tedy operace prováděné metodou laparoskopie a hysteroskopie. Zajímal se také o zavádění vaginální sondy v UZ a její použití při sterilitě, ať už u léčby nebo diagnostiky. Aktivně publikuje v odborné literatuře, kde se zaměřuje především na problematiku sterility, gravidity, diabetes a gravidity, dále na oblast endoskopie, asistované reprodukce či ultrazvuku. Od roku 1996 do roku 2003 byl spolumajitelem, také vedoucím operačního sálu a managerem Sanatoria Pronatal. Od roku 2003 je součástí týmu lékařů v GynCentru v Praze, kde se zabývá zejména operativou.

MUDr. Pavel Müler se dnes specializuje především na gynekologickou operativu, blíže na malé gynekologické zákroky, velké gynekologické operace, také se věnuje oblasti estetické gynekologie. Kromě toho nabízí komplexní ambulatní péči v oblasti gynekologie, tedy prevenci, ultrazvuk, gynekologickou endokrynologii, léčbu a diagnostiku neplodnosti nebo vyšetření na chlamydie. Je hlavním lékařem nestátního zdravotnického zařízení Plagyn.

Klinika Plagyn byla založena v roce 2004, sídlí v Praze 5 a nabízí péči v oblasti gynekologie, porodnictví a také psychoterapie. Součástí týmu odborníků je MUDr. Pavel Müller, psychoterapeutka PhDr. Jana Müllerová a zdravotní sestra. Klinika poskytuje kvalitní zdravotní péči v klidném prostřední.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Operace intimních partií

Obrázky (2)

Požádejte: MUDr. Pavel Müller o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!