Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Pavel Müller

Gynekologie a porodnictví Praha

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Pavel Müller a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Pavel Müller - Gynekologie a porodnictví Praha

Motto:

Kvalitní péče v komorním prostředí v centru Prahy, kompletní operativa včetně plastických operací v gynekologii.

Uvítání

MUDr. Pavel Müller v roce 1979 úspěšně absolvoval na Fakultě všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Po promocích nastoupil na gynekologicko-porodní oddělení nemocnice OÚNZ v Příbrami, kde zůstal do roku 1980. Od roku 1980 do roku 1988 pracoval na I. Gynekologicko-porodnické klinice v Praze. Zde se na oblast gynekologie a porodnictví zaměřoval všeobecně, pořádal přednášky pro mediky a soustředil se na práci v poradně pro sterilní manželství, kterou posléze i vedl. V roce 1982 zdárně složil I. specializační atestaci v oboru gynekologie a porodnictví. V roce 1987 poté složil v tomto oboru také atestaci II. stupně. Od roku 1988 do roku 1995 působil na Ústavu pro péči o matku a dítě, kde vykonával funkci gynekologa operatéra a zaroveň byl součástí týmu oddělení pro asistovanou reprodukci. Začal se soustředit a společně s firmou Olympus propagovat endoskopii v gynekologii, tedy operace prováděné metodou laparoskopie a hysteroskopie.  Zajímal se také o zavádění vaginální sondy v UZ a její použití při sterilitě, ať už u léčby nebo diagnostiky. Aktivně publikuje v odborné literatuře, kde se zaměřuje především na problematiku sterility, gravidity, diabetes a gravidity, dále na oblast endoskopie, asistované reprodukce či ultrazvuku. Od roku 1996 do roku 2003 byl spolumajitelem, také vedoucím operačního sálu a managerem Sanatoria Pronatal. Od roku 2003 je součástí týmu lékařů v GynCentru v Praze, kde se zabývá zejména operativou. 

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Pavel Müler se dnes specializuje především na gynekologickou operativu, blíže na malé gynekologické zákroky, velké gynekologické operace, také se věnuje oblasti estetické gynekologie. Kromě toho nabízí komplexní ambulatní péči v oblasti gynekologie, tedy prevenci, ultrazvuk, gynekologickou endokrynologii, léčbu a diagnostiku neplodnosti nebo vyšetření na chlamydie. Je hlavním lékařem nestátního zdravotnického zařízení Plagyn. 

Naše ordinace

Klinika Plagyn byla založena v roce 2004, sídlí v Praze 5 a nabízí péči v oblasti gynekologie, porodnictví a také psychoterapie. Součástí týmu odborníků je MUDr. Pavel Müller, psychoterapeutka PhDr. Jana Müllerová a zdravotní sestra. Klinika poskytuje kvalitní zdravotní péči v klidném prostřední.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Plastická operace hráze (Perineoplastika)
Plastická operace pochvy (Vaginoplastika)
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)
Rekonstrukce panenské blány (Hymenoplastika)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Gynekologie a porodnictví Praha
Adresa
Nádražní 19
150 00 Praha
Praha 5
Česká republika