Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Řešení povislého zadku s celulitýdou

tequiera24
tequiera24
2. 11. 2015 · Poslední odpověď: 7. 11. 2015

krásný den jelikož už dost dlouhou dobu mě trápí určité partie na mé postavě jsem maminka 28 let po dvou dětech syn 4 roky,syn 7 let .ráda bych našla nejúčinnější možnost a proceduru která by mě zbavila mého velkého komplexu s postavou trápí mě již dlouhou dobu povislý nevzhledný velký zadeček s celulitidou a vnitřní i vnější partie stehen zde zasílám i foto na ukázku těchto partií a ráda bych se svámi prozatím jen poradila než si našetřím na nějakou proceduru jaká by pro mé partie byla nejlepší když bych rada odstranila tedy vnitřní stehna,vnější stehna zadeček aby byli stíhlé vytvarované a pevnější.cvičením se mi bohužel nedaří :-((mám nemocnou štítnou žlázu beru tedy jen ty nejslabší léky proto také bych ráda věděla jestli je možné i při štítné žláze nějakou liposukci podstoupit děkuji PS:::bĚŽÍ TŘEBA NYNÍ NA NĚJAKÉ KLINICE SOUTĚŽ O LIPOSUKCI ZDARMA RÁDA BYCH SE I ZAPOJILA DĚKUJI

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
4. 11. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,doporučila bych vám modelaci zevních stehen , čímž se i lehce vypne oblast zadečku,pokud by se odebralo trochu tuku z boků, bue efekt ve vašem případě viditelný.Celulitidu na zadečku tím však neovlivníme.Věnuji se ambulantní liposukci v tumescentní anestesii 10let, t.zn. že mám za sebou kolem 4000 zákroků.Ceny držím stále stejné, tedy poměrně vysoké ale odpovídají nákladům a kvalitě práce.Slevy zásadně nenabízím.
Zdravím MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,

pokud byste se rozhodla pro neinvazivní metody hubnutí, redukci celulitidy a zpevnění povislých částí těla, ráda bych Vás pozvala na bezplatnou a nezávaznou konzultaci. Dle fotografie se jako nejúčinnější metoda bude jevit estetická rázová vlna v kombinaci s radiofrekvenční vlnou. Mezi hlavní kontraidikaci patří především kardiostimulátor a těhotenství, nikoliv nemoc štítné žlázy. Na našich facebookových stránkách probíhá spousta soutěží o ošetření na naší klinice.

Přeji krásný den!
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 3. 11. 2015
Dobrý den, liposukci hýždí bych nedoporučoval, maximálně je možné provést liposukci zevních stehen. S pozdravem Dr. Horyna Pavel
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 3. 11. 2015
Dobrý den,
Váš problém není nikterak neřešitelnou záležitostí.Na Váš typ problému doporučuji lifting hýždí metodou Serdev suture lift , kterou se výrazně zvedne zadeček a zároveň se krásně vyliftují vnitřní stehna a opticky se tak protáhnou nohy. S tímto liftingem máme skvělé výsledky ( podívejte se na fota před i po na našem profilu ) Výsledek je dlouhodobý .Co se celulitidy týče není jednoznačně nejúčinnější metoda, kterou bychom poradili docela pomáhá rázová vlna v kombinaci s lymfatickými masážemi, odlehčený jídelníček a dodržování pitného režimu.
S pozdravem MUDr.Jana Paduchová, Arte Clinic Brno
MUDr. David Tomášek
Praha . 2. 11. 2015
Jste dle fotek tzv \"dolní typ\" čili nabíráte od pasu dolů, ale není to nic tragického, jak píšete Vy. Ani byste nevěřila jaká je ostatní populace. Nicméně celulitida na zadečku nejspíše nebude moc odstranitelná ani liposukcí, je to věc kvality tkáně. Liposukcí zaděčku i kyčelních krajin může dojít i k většímu popadu zadečku, nebo odebrat krajiny kyčlí jen zevně. Je to těžko vysvětlitelné, musel bych to vidět \"in vivo\". Nerad bych, abyste podlehla iluzím a pak byla nešťastná. Také bych chtěl naznačit, že akce na výkony tohoto typu jsou vzácné a není dobré hladat pracoviště podle ceny hlavně ve chvíli, kdy se jedná o zdraví. Ne zrovna dobře provedený výkon může přinést i neodstranitelné a více handikepující následky.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na ***********, dopoledne i na ********* a nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
**************

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi