Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nechirurgická korekce nosu

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 3 příběhů
Průměrná cena
8.333 Kč
Průměrná cena
Podle 19 odborníků

Co je to nechirurgická korekce nosu?

Jedná se o ošetření využívající vyplňujících schopností zasíťované kyseliny hyaluronové. Během tohoto nenáročného neoperačního zákroku se nos doslova modeluje zaváděním výplní pod pokožku nosu.

Neinvazivní rhinoplastika je bezpečná a bezbolestná

Nechirurgická korekce nosu

Neinvazivní rhinoplastika je nenáročný zákrok

Nos je nejvýraznější dominantou obličeje a významně ovlivňuje jeho vzhled. Mnoho z nás proto uvažuje o možnostech úpravy nosu a vylepšení subjektivního pocitu, který máme při pohledu do zrcadla. Nejznámějším a dosud nejčastějším řešením je chirurgická úprava nosu, tzv. rhinoplastika. Jako každý chirurgický zákrok má svá pozitiva, ale i významná negativa, mezi která patří například náročnost zákroku vyžadující delší hojení, absenci v zaměstnání, možné komplikace při hojení, finanční náročnost, obavy pacienta z průběhu operace nebo hojení a v neposlední řadě z výsledku chirurgického zákroku, který vždy nemusí přinést očekávaný efekt. Bezpečnou a téměř bezbolestnou alternativou je nechirurgická korekce nosu (neinvazivní rhinoplastika).

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát

Nechirurgická korekce nosu

Zákrok je vhodný pro každého, kdo není spokojen s tvarem svého nosu

Metoda neinvazivní modelace nosu je vhodná pro každého, kdo není spokojen s tvarem svého nosu, ale zároveň má obavy z invazivního zákroku. Nebo si nemůže dovolit delší vyřazení z běžného života. Nechirurgická korekce nosu je vhodná právě pro ně.

V některých případech bývá však jediným vhodným řešením plastická operace nosu (rhinoplastika).

Bibliografie

Healthline, Everything to Know About Nonsurgical Rhinoplasty [online]. Dostupné na: https://www.healthline.com/health/nonsurgical-rhinoplasty#risks [Datum: 31. ledna 2021].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře