Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pretahnuti po obrizce

Robin_Havli_ek
28. 9. 2022 · Poslední odpověď: 8. 1. 2023

Dobrý den měl bych otázku před 14 dny jsem byl na údajně (celkové obrizce ) kvůli zúžení zákrok proběhl v pořádku po příjezdu domú jsem prováděl koupele v rapiku žádné masticky nic jen koupele v rapiku a sprchování v noci mě trápili erekce jel jsem tedy ke svému praktickému lékaři a ten po mě chtěl abych pretáhl predkozku což pro mě v tu chvíli bylo nemožné měl jsem veliký otok a proste to neslo řekl jsem mu o svých problémech s nočními erekci a on mě poslal na kontrolu na URL jel jsem na URL na vyšetření tam se mi to pokoušeli stáhnout aby viděli jak to vypadá pod přebytečnou kůži říkali ze je vše v normě a otok je normální a muže přetrvávat ptal jsem se jestli to mám přetahovat a oni řekli ze dokud neupadne otok tak ne ze by to stejně neslo jen koupat v rapiku a hygiena dostal jsem i prášky na tu erekci (lexaurin) který mi ale vůbec nezabírá erekce mám furt trápí mě ze mi říkají ze obrizku mám úplnou a ze tam nechávají rezervu kůže do půlky zaludu kvůli erekci moje otázka zní O který typ obrizky se jedná protože jsem z toho jelen A druhá otázka zní jak mám docílit pretahnuti které vůbec nejde ? Max ke kraji zaludu ale už to dal neudělám proste nevidím stehy nemuzu to tam umit takže občas výteče trosku takové nažloutle tekutiny která zapáchá a Ja si nevím rady jestli je vše ok půjdu ke svému praktickému na kontrolu ale bojím se ze po mě zase bude chtít pretahnuti a mě to bude bolet nebo ne ani tak bolet ale proste to nepujde jak kdyby tam byla stopka navíc mě trápí ze prakticky chtěl abych pretahnul a na URL mi řekli nepretahovat Moc moc prosím o jakoukoliv radu děkuji moc

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jana Bartošková
2 adresy v Jihomoravský kraj . 8. 1. 2023
Dobrý den,
koupele jsou v pořádku, vhodná by byla antibiotická mast (Framykoin) , kterou zanesete kolem žaludu třeba štětičkou do uší. Několikrát denně. Dále by bylo vhodné pořídit si v lékárně léky proti otoku ( Aescin, Reparil... ) užívat 2 dražé 3xD. Nepřetahovat zbytek předložky, zbytečně netraumatizovat, dokud nepomine otok.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážený pane řiďte se pokyny Vašeho operatéra. Po této operaci obvykle několik týdnů bývají otoky a hematomy. Tedy je nutno počkat, než se přirozeným hojením stav spontánně upraví. Dovolím si ještě podotknout , že je rozhodně lepší navštěvovat specialitu oboru urologie, než PL /nechci kolegy dehonestovat, ale přeci jen s touto problematikou nemají náležité zkušenosti/.
Srdečně zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi