MUDr. Ivo Němec

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
nám. T. G. Masaryka 361, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1134382165
MUDr. Ivo Němec
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Ivo Němec je lékař s již více než dvacetiletými zkušenostmi z oblasti obličejové chirurgie. Ty v současnosti uplatňuje především při estetických operacích obličeje či profiloplastikách. Vlastní celkem 3 atestace (obecná, maxillofaciální a plastická chirurgie).

Je také členem několika prestižních společností. Mezi ně patří například Společnost maxillofaciální chirurgie, Společnost estetické chirurgie či Společnost vojenských lékařů, farmaceutů a veterinárních lékařů. V jeho seznamu však nechybí ani členství v mezinárodních společnostech – The International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) a The European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

Zmínit musíme také fakt, že MUDr. Ivo Němec je autorem či spoluautorem hned několika článků, které byly publikovány v odborných časopisech. Současně se také aktivně účasní odborných kongresů a seminářů v daném oboru. Věnuje se i pedagogické činnosti.

MUDr. Ivo Němec se již řadu let zaměřuje na oblast estetické chirurgie.

V současnosti působí tento lékař v Ústavu estetické medicíny.

Tato klinika má pobočku v Praze (Emauzy) a v Karlových Varech (Orplid). V obou centrech působí zkušený tým lékařů a dalších odborníků, který nabízí svým klientům a klientkám jen tu nejlepší péči.

Kromě MUDr. Iva Němce působí na pražské pobočce kliniky MUDr. Dušan Záruba (primář oddělení plastické chirurgie, který má za sebou desítky tisíc úspěšných plastických operací), MUDr. Helena Singerová (zkušenosti z Velké Británie) a MUDr. Helena Novotná (odborná lékařka pro anestezii a resuscitaci, která se tomuto oboru věnuje již od roku 1996).

Pracoviště Praha Emauzy

Pražská pobočka Ústavu estetické medicíny byla založena již v roce 1996. Od té doby zde bylo provedeno již více než 30 000 estetických operací. Klinika je vybavena nejmodernější technikou a zároveň jsou zde využívány špičkové metody léčby.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Skvělý výsledek profiloplastiky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Bradavice na chodidle

Bradavice na chodidle. Pokud ale nadále zůstane mým zdravotním problémem pouze bradavice, nemám si nač stěžovat. Bradavice obtěžuje a někdy bolí, protože je na chodidle. Definitivní odstranění bradavice, abych v příštím roce mohl bez problému...

Číst dál

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (9)

Feminizace obličeje
Odpověď odborníka · 21. 10. 2013

Feminizační operace tvoří soubor zákroků k úpravě mužského obličeje na ženský.Při konzultaci po dohodě s klientem se stanoví jednotlivé operace a jejich rozsah. Jednotlivé zákroky lze kombinovat a provést je současně. Před vlastními...

Číst dál
Trvalé zvětšení lícních kostí
Odpověď odborníka · 2. 8. 2011

Ke zvětšení lícní krajiny lze využít implantáty. Dnes existuje široká škála implantátů, které mají různý tvar a velikost. Lze tedy vybrat ten nejvhodnější podle konkrétní potřeby. Implantát se umisťuje přímo na kost. Jizva je v dutině ústní...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.