MUDr. Ivo Němec

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
nám. T. G. Masaryka 361, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1134382165
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Ivo Němec
(1 Recenze)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Ivo Němec je lékař s již více než dvacetiletými zkušenostmi z oblasti obličejové chirurgie. Ty v současnosti uplatňuje především při estetických operacích obličeje či profiloplastikách. Vlastní celkem 3 atestace (obecná, maxillofaciální a plastická chirurgie).

Je také členem několika prestižních společností. Mezi ně patří například Společnost maxillofaciální chirurgie, Společnost estetické chirurgie či Společnost vojenských lékařů, farmaceutů a veterinárních lékařů. V jeho seznamu však nechybí ani členství v mezinárodních společnostech – The International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS) a The European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ESPRAS).

Zmínit musíme také fakt, že MUDr. Ivo Němec je autorem či spoluautorem hned několika článků, které byly publikovány v odborných časopisech. Současně se také aktivně účasní odborných kongresů a seminářů v daném oboru. Věnuje se i pedagogické činnosti.

MUDr. Ivo Němec se již řadu let zaměřuje na oblast estetické chirurgie.

V současnosti působí tento lékař v Ústavu estetické medicíny.

Tato klinika má pobočku v Praze (Emauzy) a v Karlových Varech (Orplid). V obou centrech působí zkušený tým lékařů a dalších odborníků, který nabízí svým klientům a klientkám jen tu nejlepší péči.

Kromě MUDr. Iva Němce působí na pražské pobočce kliniky MUDr. Dušan Záruba (primář oddělení plastické chirurgie, který má za sebou desítky tisíc úspěšných plastických operací), MUDr. Helena Singerová (zkušenosti z Velké Británie) a MUDr. Helena Novotná (odborná lékařka pro anestezii a resuscitaci, která se tomuto oboru věnuje již od roku 1996).

Pracoviště Praha Emauzy

Pražská pobočka Ústavu estetické medicíny byla založena již v roce 1996. Od té doby zde bylo provedeno již více než 30 000 estetických operací. Klinika je vybavena nejmodernější technikou a zároveň jsou zde využívány špičkové metody léčby.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Skvělý výsledek profiloplastiky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.