Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úprava profilu (zmenšení rtu či modelace brady?)

karolinan210728
karolinan210728
17. 2. 2022

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat více doktorů na názor ohledně výsledku mé operace čelistí. V srpnu 2021 jsem měla double operaci čelistí - měla jsem mírný podkus. Dolní čelist mi posouvali dozadu a bradu dopředu, u horní čelisti bylo dělení na 3 části a byla rozšířena. Výsledek ohledně zubů, srůstu kostí a nervů je v pořádku. Trochu mě ale trápí můj vzhled - lehce opičí. Po operaci jsem již 7 měsíců a i když pan doktor říkal, že hojení trvá až rok, nevěřím, že tak mohutný horní ret ještě splaskne - jelikož od 3. měsíce operace je již stabilní. Co mě trápí je tedy velký horní ret (spíše hmota kůže pod nosem a malý jakoby zasunutý spodní ret. Spolu s tím také velký důlek nad bradou, který posunem vznikl.

Co se týče horního rtu, měla jsem v něm cca 3 roky výplň (kys. h.) a byla jsem také na rozpuštění. Co je ale divné, že podle mých fotek z mládí se ret už nevrátil do původní podoby. Je možné že je tkáň po kys. h. nějak nenávratně zjizvená? Na výplni jsem totiž byla pouze dvakrát a druhá výplň držela skoro 2 roky ve rtu a proto jsem šla na rozpuštění. (Na výplni jsem byla dávno před operací, abych měla profil symetričtější.) Samozřejmě jsem uvažovala o výplni spodního rtu, zdá se mi ale, že by výplně muselo být velké množství, aby byl stejný, nebo větší než-li ten horní ret - a stále by to neřešilo ten opičí vzhled.

Přikládám fotografie. (1. fotografie profil s šipkou - PŘED 2. fotografie poloprofil - PŘED 3. fotografie ánfas - PŘED 4. fotografie zelený šátek - PO 5. fotografie zelený šátek ánfas - PO 6. fotografie sken 7. fotografie sken

Reklama

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi