Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úprava profilu - výplně nebo něco jiného?

Katerina07
31. 3. 2022 · Poslední odpověď: 23. 4. 2022

Dobrý den, chtela bych se optat na nazor - pripadne doporuceni ohledne sveho profilu. Prikladam fotografii, kde je videt cely muj problem. Muj profil se mi nelibi, pred nejakou dobou jsem byla na konzultaci na klinice v Praze ohledne zmenseni brady, protoze jsem cele detstvi vyrustala s tim, ze mam "obrovskou bradu", kazdopadne zakrok mi nebyl doporucen. Pan doktor mi sdelil, ze v mem pripade by tento zakrok nedoporucoval a tim me vicemene presvedcil, ze tudy cesta nepovede a naopak mi doporucil liposukci podbradku, aby se muj profil vice vytvaroval. To jsem absolvovala a urcite je to o neco lepsi, kazdopadne kvuli zvetsene stitne zlaze asi nikdy nebudu mit uplne vytvarovany oblicej a vzdycky tam "neco bude" i prestoze jsem uplny hubenour. Kazdopadne trapeni zustalo, kdyz se na svuj profil podivam, tak mi vadi dve veci - to je brada, uz ne ani ta velikost jelikoz pan doktor mel pravdu v tom, ze kdyby ji zmensil, tak by vice vynikl muj ne nejak uplne malicky nos a asi by to melo za nasledek dalsich nespocet operaci a buh vi jestli bych se nekdy dobrala vysledku, kde bych byla spokojena, ale spise ten ostry bod pod dolnim rtem... Chtela bych se tedy zeptat, jestli lze treba nejakou vyplni nebo nejakym jinym zpusobem tento bod "zjemnit"? I zepredu obliceje mi tvori tento zahyb "carku" a vypada to velmi nevzhledne... A muj druhy dotaz je ohledne dolniho rtu... Co se tyce skusu, tak ten by mel byt v poradku i prestoze mam pocit, ze mam nejaky "predkus", jelikoz mam horni ret posunuty dopredu vice nez ten spodni. Da se nejakym zpusobem toto vyresit? Treba da se aplikovat vypln tak, aby se vlastne ret posunul dopredu? Nebo treba implantat? Da se nejakym takovym zpusobem dosahnout toho, aby ten rozdil byl treba o neco mensi?

Omlouvam se za nejake mozna nesmyslne premysleni, ale nemam predstavu, co presne lze treba nejakyma vyplnema dosahnout. Mockrat dekuji za kazdy nazor a doporuceni.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 23. 4. 2022
dobrý den, ano výplněmi se dá provést určitá korekce. jak ostrého záhybu pod rtem, tak samotného rtu. Doporučil bych více návštěv a postupnou modelaci. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Facelift
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 2. 2020
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2016
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Facelift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2022
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2023
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 12. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi