Změna pohlaví Video otázka - doporučujeme
Rekonstrukce vagíny z penisu Jirka23 · 3. 8. 2020

Chtěl bych se zeptat, jestli je vůbec možné si nechat udělat plně funkční vagínu z penisu, i když nechci projít tranzicí MTF?

Zatím žádné odpovědi
Zmena pohlavia op. zakroky Danka777 · 28. 7. 2020

Dobrý deň, Som 8 rokou po zmene pohlavia oficiálne mám ženské doklady. Mám už 49 rokov. Avšak stále mám penis, je možné u vás postúpiť operáciu a urobiť mi vagínu? Viem, blbo sa pitam, ale dlho som to neriešila, ale ak by to bolo možné, rada by som to podstúpila. Ak áno, aká je cca cena takého zákroku? Ďakujem Daniela Veselková.

Zatím žádné odpovědi
jitka424290

Dobrý den zajímalo by mě kdyby jsem se chtěla předělat z ženy na muže jestli něco hradí pojišťovna? A jestli bych ho měla funkční co se týká sexu a co vše bych musela podstoupit?Hodně mě to zajímá.Už od dětství se cítím jak kluk a i se tak oblékám atd..cítím se ve svém těle uvězněná a vůbec se necítím jako žena.Spíš na opak se cítím jako kluk.Předem děkuji za odpověď Jitka

Dobrý den, pokud proběhne adekvátní schvalovací proces, tedy doporučení a schválení sexuologem , psychologem, pojišťovny takovéto operace hradí. Penis po případné rekonstrukci ale v žádném případě není funkční stejně jako normální penis muže, tedy schopnost erekce a ejakulace. dr.Paděra

2 odpovědi číst dál
martine
Odstranění žeber? Martine · 17. 9. 2016

Dobry den, jsem kluk predelany na holku. Jako kluk jsem mela vetsi kostru nez spousta kluku, ted co jsem zena tim trpim. Prosim odbornik, je v EU popr ve svete nekdo, kdo by mi zvlad oddelat spodni zebra? Vim ze je to nebezpecne, nicmene v mem pripade minimalne, mam opravdu spodni zepra a celkove kostru mohutnejsi nez muzi. Prosim neberte to jako rozmar, ale je to jeden z kroku, abych mohla normalne zit a nevycnivat.

Dobrý den, nerad bych Vám bral iluze o snadném provedení zákroku, který máte na mysli. Ale žebra plní určitou funkci a to je ochrana křehkých orgánů v dutině břišní jako jsou játra, slezina a slinivka břišní a jejich odstraněním jsou tato vystavena přímým nárazům s rizikem poranění. dr.Paděra

2 odpovědi číst dál
lucy333622
Operace z ženy na muže Lucy333622 · 14. 1. 2016

Dobrý den, od malička se chovám a oblíkám jako kluk, proto bych chtěla podstoupit operaci na změnu pohlaví. Chtěla bych se zeptat kde, kdy a koho bych se.měla zeptat(sexuolog). A co všechno bych hradila já (např.penis, odstranění prsou... ). Předem děkuji za odpověď.

Dobry den, obratte se na sexuolozku Dr.Fifkovou.zdravi dr vraspirova

1 odpověď číst dál
alexander
Nechci fyzicky vypadat jako žena Alexander · 28. 5. 2015

Dobrý den, jmenuji se Alexis Brisslinger. Narodil jsem se jako holka, ale cítím se jako jako kluk. (FtM, Transsexual) Je mi 17,5 let, od 1. července 2014 beru mužské hormony. Mám větší prsa a chtěl bych se zeptat, co mám udělat, abych mohl na odstranění prsů dřív než půjdu ke komisi. (Potvrzení od sexuoložky mám) Moje pojišťovna je 205. Děkuji za odpověď.

Pokud najdete pracoviště, kde Vám operaci provedou i před komisí, tak jistě ji můžete podstoupit. Paděra

3 odpovědi číst dál
Přeměna z muže na ženu v 16ti letech tomas257009 · 17. 12. 2014

Dobrý den, chtěl bych se zeptat co je za potřebí a co mám udělat abych se dostal na operaci (změnu pohlaví). Je mi 16. let a jsem kluk a chci být holka klučičí tělo mi nevyhovuje a nelíbí po změně pohlaví toužím už poměrně dlouho. Moje sexuální orientace je homosexuální takže se mi líbí kluci a né holky, orientaci jsem zjistil už asi v deseti letech možná trošku déle. Klučičí tělo mi nevyhovuje z důvodů orientaci, chování atd. Nemám rád špínu, rád peču, uklízím aj. Chovám se jako holka, někdy tak i chodím dokonce i mluvím. Kamarádím si s píše s holkama chodím snima na nákupy, kafe aj. Baví mně design, móda kosmetika aj. Proto si myslím že se do tohoto těla nehodím a proto chci podstoupit tuto operaci abych byl spokojený a né jenom já ale i většina lidí kolem mně, ale především mně zajímá jesli je možné operaci provést v takto nízkém věku jaké jsou možné komplikace nebo li i následky aj. Těžším se na Vaše odpovědi i rady a moc rád bych si klidně i popovídal s člověkem který tuto operaci podstoupil a má jí zasebou ... Děkuji :-)

Tomáši, zajděte si za sexuologem( pi dr. Fifkova) a vse s ni prodiskutujte. Zdravi dr vraspirova

2 odpovědi číst dál
Odstranění prsou FTM Michael · 4. 4. 2018

Dobrý den, řadím se to transgender komunity (FTM). Zatím neužívám testosteron ani neplánuji jít na operaci. Přesto mi dělají velké psychické problémy prsa. Rád bych si je nechal odstranit a zformulovat do mužské podoby (muselo by to zahrnovat i zmenšení bradavek), nemám ovšem nejmenší tušení kolik taková operace může stát, byl bych proto vděčný za jakoukoli odpověď.

Dobrý den, zašlete nám prosím fota Vašich prsů na info@esteticusti.eu a my Vám poskytneme do Vašeho soukromého emailu více informací. S pozdravem Dr. Vraspírová

1 odpověď číst dál