Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Jsem FTM transgender

Stojí to za to
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Jmenuji se Shay je mi 30 let a jsem FTM transgender či že z ženy na muže, jako muž se cítím už od mých 6 let v teto době jsem cítil že se mnou není něčo v pořádku. Byl a stále jsem uvězněn v nesprávném těle. Od mých 16 let jsem chodil z ženami a celá rodina věděla že jsem jinak orientovaný jako tedy lesba, ale spíš jako kluk . Nikdy jsem se neoblekl jako žena ani jsem se tak nikdy nechoval. Celá moje rodina o mě věděla a nebylo to pro ne ani nic nového jelikož v mě rodině jsou lesbičky a gayové a taky jeden transgender babičky bratr je muž ale vydává se za ženu či ze je MTF . Takže pro mou rodinu to nebylo nic nového nic nezvyklého takže to vzali úplně normálně. A dokonce moje maminka mě v tom vždy podporovala a dále podporuje. V mých 20 jsem potkal ženu mého života a jsme spolu i nadále už je to 11 let s ni jsem začal být sám sebou jako muž vychovávame spolu dcerku který už je 12 let a ta mě nazývá otcem. Je to krásný pocit k nezaplacení. Na hormonech jsem od roku 2018 takže už to jsou 3 roky ale bohužel ještě nemám za sebou ani jednu operaci jelikož bydlím v Německu a je to dost komplikované takže jsem zoufali v depresi. Operace tedy postoupim v Čechách a chtěl bych u pana doktora Frajera , operace budu platit sám nic jiného mi nezbývá než tím to způsobem. Už se nemohu dočkat opravdu je to pro mě hrozné stále si stahovat hrudník a velmi bolestivé. Jelikož jsem na hormonech tak jsem i dost přibral ne jen ve svalech ale i v tuku bohužel 😌 takže mám větší prsa a ty mi opravdu překáží. Jsem s toho zoufali mám zničené zadá žebra a pod paži mám to zjizvene a tmave opravdu nic hezkého. Také co se dalo čekat po tolika letech stahování opravdu nic pěkného.jinak jsem konečně šťastný ze jsem konečně muž tak jak jsem se cítil ze vnitr rak postupně vypadam i na venek. Doufám ze se mi dok. Frajer brzy ozve a tyto operace budu mít za sebou a až to tak bude určitě vám to sem dam vědět a pochlubím se .

5

Komentářů (5)

Ahoj ShayKliment,
držím palce a doufám, že to konečně a brzy dopadne. Tady ve fóru jsem našla novou diskuze o změně pohlaví. Myslím, že by jsi mohl s Tvými zkušenostmi a příběhem pomoci i dalším, kteří se teprve na svůj velký den chystají.

https://forum.estheticon.cz/operace-transsexualu/co-bych-mel-vedet-o-zmene-pohlavi-48797
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Děkuji nemohu se dočkat ať už to mám za sebou , určitě dam vědět jak jsem dopadnul a úkazu i výsledky . Co se tyče začátečníků z diagnostikou FTM změna pohlaví z ženy na muže nebo ti co nad tím přemýšlí určitě rad poradím a podělit se o svoje zkušenosti budu rad za to ze budu moc pomoci a poradit druhému.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Ahoj Shayi, jak jsi psal, že operaci si budeš hradit sám, kolik tě to stálo? Chci si to rovněž hradit z vlastní kapsy, tak ať vím, na co se mám připravit.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, už 8 let chci změnu pohlaví z ženy na může. Od malička jsem brána jako kluk, nosím jen chlapecké věci střih vlasů zásadně na krátko. Od 14 let jsem lesba se svým tělem nejsem spokojená vše mi vadí hlavně poprsí a to dole 😔 jsem lajk tak se omlouvám za to jak píšu byla bych moc ráda za informace a rady at i já se cítím konečně svůj. Děkuji za odpověď.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
U mne je to zas na opak věděla jsem to už od mala ale jak to býva v socialistických zemích tak tu platilo jedno pravidlo co používa US.Army drž hubu a nic se ti nestane. Hold až po revoluci 1989 jsem začala hledat info jenže bylo dost strohé takže dopomohla náhoda a to díky Německé televizi . Pak už byl kdyspozici net a hledalo se dál až jsem našla sexuologa v Praze pak přišla hormonová terapie což mě psychycky dost změnila no a když řeknu že můj ateler slaví 6 let existance a su rada že má i ohlas ze zahraničí a podpora ze strany našich lidi co tam žijí mě posouvá dál. Sice se stala ze mne i netova politička což mnozí moc nemusí ale není to postavené na emocech a pocitech ale na realitě ale nikdo mě nenavrhl na post poslance či prezidenta. No vidím že máš štěstí na doktory já narazila na údajného "psychologa" Weisse naše konverzace byla spíš pozazena jako dva rozdílné rezorty co se neshodnou na vyhlašce ale sám nemůže překousnout že má inteligence dokáže předčít tu jeho a tak mě sabotuje jak se dá takže kdyby se našel někdo kdo by mě posunul dál a já mu dokázala že 5 titulu co má on není reálné život a že ho dokážu že tohle je pro mne posuv v životě pro mou práci v atelieru kde můžu posunout lat´ku ještě víš a nejsu tou Barbie influocentkou co si myslí že přes noc zní bude hvězda ale normální youtuberkou která ctí pravidla medii a chová se normálně i ted´ mnohým radím jak se oblékat jak líčit a jak se pohybovat před objektivem tohle je můj žívot .Spozdravem Mikaela
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Odstranění prsou při změně pohlaví

4.5.2017 jsem u pana doktora Procházky podstoupil operaci, odstranění prsou, v rámci procesu přeměny pohlaví (transsexualita). Pan doktor měl od začátku lidský a ochotný přístup, cítil jsem se díky tomu dobře. Operace se povedla a já mám konečně...

Číst dál
Průběh přeměny z muže na ženu

Dobrý den chtěly bych se zeptat kolik stojí přeoperovaní z muže na ženu a ke komu bych měl první zajít a informovat jestly svého doktora nebo k někomu jinému . trápí mě to asi tak od zakladní školy ale nevenoval jsem tomu pozornost a nikomu...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.