Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Jsem FTM transgender

Jsem po zákroku Stojí to za to
shaykliment
ShayKliment
Plzeň · Vytvořeno: 20. 1. 2021 · Aktualizováno: 4. 2. 2021
Příběh

Jmenuji se Shay je mi 30 let a jsem FTM transgender či že z ženy na muže, jako muž se cítím už od mých 6 let v teto době jsem cítil že se mnou není něčo v pořádku. Byl a stále jsem uvězněn v nesprávném těle. Od mých 16 let jsem chodil z ženami a celá rodina věděla že jsem jinak orientovaný jako tedy lesba, ale spíš jako kluk . Nikdy jsem se neoblekl jako žena ani jsem se tak nikdy nechoval. Celá moje rodina o mě věděla a nebylo to pro ne ani nic nového jelikož v mě rodině jsou lesbičky a gayové a taky jeden transgender babičky bratr je muž ale vydává se za ženu či ze je MTF . Takže pro mou rodinu to nebylo nic nového nic nezvyklého takže to vzali úplně normálně. A dokonce moje maminka mě v tom vždy podporovala a dále podporuje. V mých 20 jsem potkal ženu mého života a jsme spolu i nadále už je to 11 let s ni jsem začal být sám sebou jako muž vychovávame spolu dcerku který už je 12 let a ta mě nazývá otcem. Je to krásný pocit k nezaplacení. Na hormonech jsem od roku 2018 takže už to jsou 3 roky ale bohužel ještě nemám za sebou ani jednu operaci jelikož bydlím v Německu a je to dost komplikované takže jsem zoufali v depresi. Operace tedy postoupim v Čechách a chtěl bych u pana doktora Frajera , operace budu platit sám nic jiného mi nezbývá než tím to způsobem. Už se nemohu dočkat opravdu je to pro mě hrozné stále si stahovat hrudník a velmi bolestivé. Jelikož jsem na hormonech tak jsem i dost přibral ne jen ve svalech ale i v tuku bohužel 😌 takže mám větší prsa a ty mi opravdu překáží. Jsem s toho zoufali mám zničené zadá žebra a pod paži mám to zjizvene a tmave opravdu nic hezkého. Také co se dalo čekat po tolika letech stahování opravdu nic pěkného.jinak jsem konečně šťastný ze jsem konečně muž tak jak jsem se cítil ze vnitr rak postupně vypadam i na venek. Doufám ze se mi dok. Frajer brzy ozve a tyto operace budu mít za sebou a až to tak bude určitě vám to sem dam vědět a pochlubím se .

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

shaykliment
shaykliment

· Plzeň

· 4. 2. 2021

Děkuji nemohu se dočkat ať už to mám za sebou , určitě dam vědět jak jsem dopadnul a úkazu i výsledky . Co se tyče začátečníků z diagnostikou FTM změna pohlaví z ženy na muže nebo ti co nad tím přemýšlí určitě rad poradím a podělit se o svoje zkušenosti budu rad za to ze budu moc pomoci a poradit druhému.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.