Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Rekonstrukce penisu

Už jsem po zákroku Stojí to za to
danny
Vytvořeno: 2. 1. 2013 · Aktualizace: 15. 3. 2017

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Rekonstrukce penisu

Příběh

Vážení, tímto bych chtěl velmi poděkovat panu profesorovi MUDr. Jiřímu Veselému, CSc. a celému špičkovému kolektivu za profesionální a precizní práci na mé náročné operaci dne 15.11.2012. Chtěl bych poděkovat za velkou péči, jak na oddělení JIP, tak na ženském lůžkovém oddělení. Měl jsem nadstandard pokoj , který byl na ženském oddělení. Pan profesor MUDr. Jiří Veselý, CSc. je špičkový přednosta, celebrita s velmi příjemným a profesionálním vystupováním, jeho humor mi pomáhal psychicky, jak při pobytu, tak léčbě v nemocnici. Personál má z něho velký respekt a nejen personál. Po celou dobu jsem byl velmi spokojen. Sestry i lékaři po celou dobu byli velmi ochotní s profesionálním a lidským přístupem. Před operací jsem se velmi bál, jelikož jsem tam nikoho neznal, ani prostředí, pouze pana prof. MUDr. Veselého, CSc. z jeho kanceláře v 1.p., když jsem si tam byl zařizovat předoperační papíry a jiné.. Bál jsem se, jak to tam bude vypadat, z přístupu sester a lékařů, z hygieny nemocnice atd..., ale už při vstupu do nemocnice a u první registrace nástupu ze mne strach odpadl a cítil jsem se příjemně a začal jsem mít pocit důvěry, což je velmi důležité. Jistě mnoho lidí pochopilo o čem píši. Dříve jsem pracoval ve Švýcarsku, Německu …, takže jsem navštívil i pár nemocnic v těchto státech a mohu prohlásit, že kvalitou se tato nemocnice dá klidně srovnat s kvalitou ve Švýcarsku, kde jsem byl hospitalizován ve špičkové nemocnici z důvodu úrazu. Lidem, kteří píší, že pan profesor MUDr. Veselý je arogantní, stále telefonuje atd...vzkazuji: „Nepoškozujte záměrně jméno špičkového lékaře, když ho řádně neznáte a nikdy nevíte, kdy ve vašem životě může přijít chvíle, kdy Vám tento člověk může pomoci a to se netýká jen pana profesora MUDr. Veselého, CSc., ale nás všech.“ A možná v mnoha případech pouze „vázne“ komunikace, která může hodně vyřešit. Ještě jednou všem velmi děkuji a přeji mnoho úspěchů, jak v pracovním, tak v privátním životě. Danny V každém případě DOPORUČUJI!!!

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

navysokemezi
navysokemezi

·

· 15. 3. 2017

Dobrý den. Jsem ve fázi před operací - faloplastika pro transmuže. Nepodělil byste se se mnou anonymně o foto výsledku? Děkuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.