MUDr. Iva Karlová

MUDr. Iva Karlová

Žádné recenze
Ohodnotit
I. P. Pavlova 17, Olomouc, Olomoucký kraj
MUDr. Iva Karlová
MUDr. Iva Karlová
Žádné recenze

Informace

MUDr. Iva Karlová v současnosti působí v centru Aaron laser v Olomouci. Zároveň pracuje v ambulanci Kliniky chorob kožních a pohlavních FN Olomouc, kde působí jako vedoucí lékařka poradny pro dermatologickou alergologii a kožní nemoci z povolání.

Vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde promovala v roce 1989. Vlastní atestaci I. i II. stupně z oblasti dermatovenerologie – první získala již v roce 1994, druhou pak v roce 2001. Kromě toho vlastní také Licenci České lékařské komory v oboru dermatovenerologie.

Absolvovala také několik odborných stáží. Ty proběhly například na Dermatovenerologické klinice VFN Praha (2001) či Dermatologické klinice FN U sv. Anny v Brně (2004).

Je členkou České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP a České laserové společnost JEP.

Aby poskytovala svým pacientům a pacientkám jen tu nejlepší péči, pravidelně se vzdělává. Sama se také aktivně účastní přednášek na českých i mezinárodních kongresech zaměřených na obor dermatovenerologie. Zároveň se také věnuje publikační činnosti.

Centrum Aaron laser je soukromým zdravotnickým zařízením, které se skládá z klasické kožní ordinace a dermatologicko-estetického centra. Jsou zde realizovány standardní vyšetření a výkony z oblasti kožního lékařství – tyto výkony jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami. Zároveň však nabízíme i dermatologická a estetická ošetření a korektivní výkony, které již pojišťovna nehradí a klient si je tak musí zaplatit sám.

Mezi tyto služby patří například omlazení obličeje (invazivní i neinvazivní cestou), odstranění vrásek, prevence stárnutí pleti (dermoskopické ošetření) či laserové odstranění kožních výrůstků.

Aplikace botulotoxinu

Rádi byste se zbavili vrásek? Vyzkoušejte botulotoxin. Jedná se o látku, která dočasně blokuje funkci mimických svalů. Výsledkem pak je vyhlazení mimických vrásek. Za pomoci botulotoxinu je navíc možné odstranit i nadměrné pocení.

Efekt je dlouhodobý, zpravidla se jedná o 6-8 měsíců. Při opakování zákroku se pak efekt zpravidla prodlužuje. Ošetření je navíc rychlé (trvá jen několik minut) a probíhá ambulantní formou.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.