Endolift

  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to ENDOLIFT®?

ENDOLIFT® je nová miniinvazivní metoda omlazení a liftingu (nejen) obličeje. Principem je invaze pomocí speciálního mikrooptického vlákna do tukové vrstvy pod kůží. Vlákno se zavádí bez jakýchkoli řezů a slouží jako intradermální cesta pro přenos laserové energie, která remodeluje hluboké i povrchové vrstvy kůže, vypíná povislou kůži, aktivuje novotvorbu kolagenu a současně působí i na redukci tuku v ošetřené oblasti. Jde o metodu vhodnou pro široké spektrum klientů - mužů i žen, od 30 cca do 80 let, ideálně při ptóze tváří a krku.

Použití speciálních vláken

Endolift

Endolift: ENDOLIFT® používá speciální mikrooptická vlákna

ENDOLIFT® je lékařské ošetření prováděné vždy jen na specializovaných certifikovaných pracovištích.

Provedení liftingu touto metodou vyžaduje použití speciálních Eufoton® FTF mikrooptických vláken, tenkých jako vlas, které se dají snadno zavádět bez nutnosti jakýchkoli řezů a po jejich použití nezůstávají žádné jizvy.

Konzultace před zákrokem

aplikace Endoliftu

Pacientka během ošetření

Jde o ambulantní ošetření, které v případě liftingu obličeje trvá asi 2 hodiny, vč. důkladné konzultace před zákrokem. Při té zhodnotíme stav u daného klienta, projdeme jeho zdravotní stav (pro vyloučení možné kontraindikace), poučíme ho, jak bude zákrok probíhat, i s provedením galerií fotografií před/po, aby si klient uměl představit možný efekt.

Pacienti mohou již během několika hodin po zákroku vykonávat všechny běžné aktivity. Ihned po zákroku může bez omezení řídit, po odeznění anestetika necítí bolest, může pár hodin až 1 den pociťovat lehký otok v ošetřené oblasti. Ten velmi rychle sám odezní.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."