Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Jaroslav Urbánek

Dermatologie Olomouc

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Jaroslav Urbánek a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Jaroslav Urbánek - Dermatologie Olomouc

Členství

Česká lékařská komora

Uvítání

MUDr. Jaroslav Urbánek v současnosti působí v zařízení Kožní ordinace Olomouc. Tento lékař však působí i na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Olomouc, kde pracuje jako lymfolog.

Tento zkušený lékař, který se oboru věnuje již řadu let, má také bohaté zkušenosti s publikační činností. Jeho články můžeme najít v mnoha odborných časopisech.

Ve svém oboru se ovšem MUDr. Jaroslav Urbánek nadále vzdělává – pravidelně se účastní odborných kongresů, kurzů či jiných akcí, a to jak v České republice, tak v zahraničí.

Zmíníme také, že tento lékař vlastní několik certifikátů.

Naše ordinace

Kožní ordinace Olomouc, kde tento lékař působí, je nestátním zdravotnickým zařízením, které zajišťuje komplexní zdravotní péče ambulantního charakteru v oblasti dermatologie. Činnost je pak zaměřena jak na dospělé, tak na dětské pacienty. Zařízení má uzavřeny smlouvy hned s několika zdravotními pojišťovnami.

Ordinace se nachází nedaleko centra, navíc se sem bez problému dopravíte veřejnou dopravou (využít můžete například linku 1, 3 či 7).

Kromě standardních diagnostických a léčebných výkonů nabízí toto zařízení i několik estetických zákroků. Mezi ně patří například lymfodrenáže, aplikace obohacené krevní plazmy, skleroterapie, ošetření SUP zářiči či například odstranění nežádoucích drobných pleťových vad.

Lymfodrenáže

V ordinaci jsou prováděny přístrojové, ale i ruční lymfodrenáže. Při přístrojových lymfodrenážích využívány 24komorové aplikátory. Samotné lymfodrenáže jsou pak používány například při lymfedémech, potížích s křečovými žílami, pomáhají také odstranit celulitidu a její použití je vhodné i při poúrazové léčbě. Kromě toho tato metoda také napomáhá regeneraci a detoxikaci organismu.

Microneedling

Microneedling, neboli tzv. mikrojehličková metoda slouží k omlazení pleti, odstranění jemných vrásek či úpravě jizev po akné. Pro maximální efekt je nutné ošetření opakovat, ideálně 3-4× (v měsíčních intervalech). Zmíníme, že není třeba mít obavy z bolestivosti zákroku – ačkoli jsou při této metodě vpichovány do pokožky jemné jehličky, zákrok je minimálně bolestivý. Možné je i použití znecitlivujícího krému.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Laserové zákroky estetické dermatologie
   Laserové odstranění rozšířených žilek Elektrokoagulace... Od 100 Kč
Léčba hemangiomů Dle rozsahu Od 100 Kč
Léčba křečových žil (varixů)
   Sklerotizace (skleroterapie) Mikrosklerotizace... Od 300 Kč
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) Od 698 Kč
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 100 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) 1 oblast Od 2 800 Kč
Vyhlazení vrásek 1 oblast, aplikace plazmy Od 2 800 Kč

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Dermatologie Olomouc
Adresa
Vídeňská 561/16
vila Ema
779 00 Olomouc
Česká republika