MUDr. Jaroslav Urbánek

MUDr. Jaroslav Urbánek

Žádné recenze
Ohodnotit
Vídeňská 561/16 , Olomouc, Olomoucký kraj
MUDr. Jaroslav Urbánek
MUDr. Jaroslav Urbánek
Žádné recenze

Informace

MUDr. Jaroslav Urbánek v současnosti působí v zařízení Kožní ordinace Olomouc. Tento lékař však působí i na Dermatovenerologické klinice Fakultní nemocnice Olomouc, kde pracuje jako lymfolog.

Tento zkušený lékař, který se oboru věnuje již řadu let, má také bohaté zkušenosti s publikační činností. Jeho články můžeme najít v mnoha odborných časopisech.

Ve svém oboru se ovšem MUDr. Jaroslav Urbánek nadále vzdělává – pravidelně se účastní odborných kongresů, kurzů či jiných akcí, a to jak v České republice, tak v zahraničí.

Zmíníme také, že tento lékař vlastní několik certifikátů.

Kožní ordinace Olomouc, kde tento lékař působí, je nestátním zdravotnickým zařízením, které zajišťuje komplexní zdravotní péče ambulantního charakteru v oblasti dermatologie. Činnost je pak zaměřena jak na dospělé, tak na dětské pacienty. Zařízení má uzavřeny smlouvy hned s několika zdravotními pojišťovnami.

Ordinace se nachází nedaleko centra, navíc se sem bez problému dopravíte veřejnou dopravou (využít můžete například linku 1, 3 či 7).

Kromě standardních diagnostických a léčebných výkonů nabízí toto zařízení i několik estetických zákroků. Mezi ně patří například lymfodrenáže, aplikace obohacené krevní plazmy, skleroterapie, ošetření SUP zářiči či například odstranění nežádoucích drobných pleťových vad.

Lymfodrenáže

V ordinaci jsou prováděny přístrojové, ale i ruční lymfodrenáže. Při přístrojových lymfodrenážích využívány 24komorové aplikátory. Samotné lymfodrenáže jsou pak používány například při lymfedémech, potížích s křečovými žílami, pomáhají také odstranit celulitidu a její použití je vhodné i při poúrazové léčbě. Kromě toho tato metoda také napomáhá regeneraci a detoxikaci organismu.

Microneedling

Microneedling, neboli tzv. mikrojehličková metoda slouží k omlazení pleti, odstranění jemných vrásek či úpravě jizev po akné. Pro maximální efekt je nutné ošetření opakovat, ideálně 3-4× (v měsíčních intervalech). Zmíníme, že není třeba mít obavy z bolestivosti zákroku – ačkoli jsou při této metodě vpichovány do pokožky jemné jehličky, zákrok je minimálně bolestivý. Možné je i použití znecitlivujícího krému.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.