Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Labioplastika ze zdravotních důvodů

Michaela216952
12. 3. 2014 · Poslední odpověď: 13. 3. 2014

Dobrý den, mám dotaz ohledně labioplastiky. Již od mladí jsem měla velké stydké p. a nikdy mi to niják hodně nevadilo myslím vzhledově. Často jsem trpěla na různé podráždění a záněty a sama sobě jsem zapáchala. Pořád jsem si říkala že to nebude jen tím ale ted mám již jedno dítě a po porodu se mi to aspon zdá že je to horší a horšípodráždění (záněty) mám skoro týden co týden a labia mám již 4cm a vadí mi to již i v džínech nebo když mám tanga. S manželem už nemůžeme mít skoro vůbec styk jelikož jsem stále podrážděna atd. Na rovinu mě to velice trápí jelikož styk se svým manželem miluji ale nejde to i jeho to trápí ale cca 18,000 na plastiku jen tak pro vzhled nemám proto se chci tímto způsobem informovat jestli je i nějaká jiná možnost jak tento problém řešit od mé gyn. mám sice mast na podráždění a i zaváděcí globule a již jsem vyzkoušela i spoustu ruzných intim gelů nebo obyčejných mýdel i jen vodu ale je mi to k ńičemu. Po něčem jsem ještě více podrážděná a nebo si přijdu hrozně nečistá. Předem všem děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 13. 3. 2014
Existuje výkon hrazený pojišťovnou na smluvních gynekologických pracovištích. Nejsem gynekolog, neviděl jsem jejich postup. Občas jsem viděl ty výsledky, které se nepovedly, protože pak už operována na plastiku zašla. V tomto případě je to operace pro tzv. hypertrofii malých stydkých pasků, které klínovitě, nebo podélně prostě odříznou a zašijí. Nemyslím, že by se jednalo o postup nazývaný labioplastika, je to prostě korekce malých stydkých pysků.....
Na našem, pracovišti výkon účtuji 20 tis. Je to jemná, piplavá práce, která mi trvá relativně dlouho, aby byl výsledek pěkný až neviditelný a zůstala zachovaná ta správná citlivost zasluhující název ....plastika.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 13. 3. 2014
Není mi známo,že by v číselníku výkonů pro plastickou chirurgii hrazených pojištovnoubyla labioplastika.Pacientka si výkon hradí,na mém pracovišti se vejdete do 9000Kc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 8. 2023
Zmenšení prsou
97 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2019
Odstranění znamének
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 2. 2014
Operace očních víček
17 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 11. 2017
Labioplastika
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 6. 2013
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 7. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2020
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 1. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi