MUDr. Zdeněk Janeček

MUDr. Zdeněk Janeček

Žádné recenze
Ohodnotit
Lovosická 40/440, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Zdeněk Janeček
MUDr. Zdeněk Janeček
Žádné recenze

Informace

MUDr. Zdeněk Janeček je specialistou v oboru chirurgie. Absolvoval lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kterou zakončil promocí v roce 1996. V současné době působí na dvou pracovištích, a to na chirurgické klinice v Nemocnici na Bulovce, kde zastává funkci vedoucího kýlní poradny a ambulance pro miniinvazivní chirurgii na a v chirurgické ambulanci Dr. Adámek s.r.o.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

V rámci své chirurgické praxe se MUDr. Janeček soustředí především na zákroky jednodenní chirurgie, laparoskopické operace a úrazovou chirurgii. Léčí podkožní nádory, zánět slepého střeva, reflux jícnu a další. V ordinaci MUDr. Adámka je pak možné podstoupit i zákroky estetického rázu v místním umrtvení, například odstranění mateřských znamének, bradavic, lipomů (tukových bulek), ateromů (kožních cyst), fibromů (benigní nádor na kůži) a gangliomů. Sklerotizace metličkových křečových žilek je možná především při zdravotní indikaci.

Naše ordinace

MUDr. Zdeněk Janeček pracuje v Nemocnici na Bulovce a v ordinaci Dr. Adámka na Proseku, kde ho můžete zastihnout každý čtvrtek mezi 8:30 a 14:30. MUDr. Tomáš Adámek provozuje ambulanci všeobecné chirurgie pro děti i dospělé, ve které kromě MUDr. Zdeňka Janečka působí MUDr. Petr Žák, zkušený proktolog. V každodenní práci lékaře podporuje sestra Zuzana Postlerová. V Nemocnici na Bulovce MUDr. Janeček provozuje poradnu pro mininvazivní chirurgii, Kýlní centrum Bulovka. Ordinační hodiny Kýlní poradny jsou každé pondělí mezi 12:00 a 14:30.

Chirurgická klinika, Nemocnice na Bulovce

Chirurgická klinika Nemocnice na Bulovce zajišťuje jak ambulantní, tak nemocniční péči, nachází se v pavilonu 5 a má k dispozici 83 lůžek, z nichž jsou tři lůžka nadstandardní (jednolůžkové nadstandardně vybavené pokoje). V rámci kliniky jsou provozovány poradny věnující se hrudní chirurgii a onkochirurgii, cévní chirurgii, mammologii, kolorektální chirurgii, proktologii, chirurgii žaludku, jater, žlučových cesta pankreatu, miniinvazivní chirurgii, vzácným nádorům a experimentální léčbě nádorů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.