MUDr. Pavel Nožička

MUDr. Pavel Nožička

Žádné recenze
Ohodnotit
Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Pavel Nožička
MUDr. Pavel Nožička
Žádné recenze

Informace

  • 488 návštěv profilu

Ordinační hodiny:Pondělí: 8,00 - 16,00Úterý: 13,00 - 16,00 anesteziologie, ortopedieStředa: 8,00 - 16,00Čtvrtek: 8,00 - 16,00 anesteziologie, cévní chirurgiePátek: 13,00 - 16,00 anesteziologie, ortopedieSobota: 8,00 - 12,00 anesteziologie, mammologie

Operační zákroky v celkovém znecitlivění s pobytem na lůžku do 24 hodin Operace - menší kýly, křečové žíly, prsní žláza, kožní a podkožní nádory Drobná ortopedická operativa Operační artroskopie Zubní zákroky v narkóze Multioborové zákroky u dětí v narkóze

Zubní zákroky v narkóze 4 000,- Kč Terapeutický laser 700,- Kč / 10 aplikací Korekce jizev silikonovými plátky 50,- Kč / 1 cm2 Aplikace naušnic 300,- Kč Odstraňování cévních metliček jehličkovou metodou 300,- Kč / 1 aplikaci Ošetření hemoroidů přístrojem HEMORON 1 000,- Kč Operační zákroky v celkovém znecitlivění s pobytem na lůžku do 24 hodin - artroskopie kolenních kloubů, operace vbočených palců, kladívkových prstů, dlaňových kontraktur, skákavých prstů

MUDr. Pavel Nožička se narodil 21. září 1961. Žije v obci Jablonné nad Orlicí a púsobí po celém okrese Ústí nad Orlicí. Je lékař se specializací chirurge. Vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a studium úspěšně zakončil promocí v roce 1985. Má atestaci v oboru chirurgie. Získal také diplom celoživotního vzdělávání. Svojí lékařskou praxi vykonává v oboru chirurgie. Nyní působí v šesti chirurgických společnostech, zejména CHIRURGII GALEN s.r.o., která byla založena před čtyřmi lety v Pardubickém kraji, dále pak působí v GZ chirurg. ambulance s.r.o. a NJS CHIRURGIE s.r.o.

SpecializaceMUDr. Pavel Nožička nejčastěji provádí zákroky v oboru plastická chirurgie, konkrétně liposukce, operace očních víček a operace odstátých boltců. Zabývá se také dětskou chirurgií, operacemi pupeční kýly a ošetřením zubů v narkóze. Jeho další specializace je s problematikou nesestouplého varlete, operace žlučníku, kýly a hemoroidů. Obrátit se na něj můžete s bolesti břicha, úrazy, s křečovými žilami a zánětem žil. MUDr. Pavel Nožička dále provádí zubní zákroky v narkóze, terapeutický laser, korekce jizev silikonovými plátky a aplikace náušnic. Jeho specializace na zákroky jednodenní chirurgie, pobytem na lůžku do 24 hodin jsou například artroskopie kolenních kloubů, operace vbočených palců, kladívkových prstů, dlaňových kontraktur a skákavých prstů.

MUDr. Pavel Nožička pracuje ve svém soukrommém centru CHS Galen, v.o.s. To zahájilo svoji činnost v roce 1995 jako sdružení ambulantních lékařů. Od této doby se dále vyvíjelo a s přibývajícími zkušenostmi a přicházejícími odborníky se postupně transformovalo do dnešní podoby kliniky jednodenní chirurgie. Jako jediné v kraji Pardubickém i Královehradeckém poskytuje ambulantní péči v operačních oborech s následným pobytem na lůžku se zkrácenou dobou hospitalizace na maximálně 24 hodin. Toto centrum je jediné zdravotnické zařízení se statutem pobytu na lůžku do 24 hodin ve východočeském regionu, a které je nositelem licence pro tento druh zdravotní péče.

Zdravotnické zařízení CHS Galen se nachází na druhém podlaží polikliniky na Smetanovĕ ulici 1390 v Ústí nad Orlicí. Objekt polikliniky má vlastní parkoviště s přímým bezbariérovým vstupem.S jakýmkoliv dotazem vám poradí na recepci.

Otevírací doba pro ambulantní zákroky jsou pondělí až pátek od 8.00 – 15.00. Tyto hodiny se řeší pouze akutní případy. Ostatní případy jen dle objednání, pondělí až sobota od 8.00 do 17.00.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Požádejte: MUDr. Pavel Nožička o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!