Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nezdařená labioplastika

Luices
7. 2. 2022 · Poslední odpověď: 23. 6. 2023

Před třemi týdny jsem absolvovala labioplastiku. Již nyní vím, že je velice nezdařená. Měla jsem problém s asymetrií. Větší z labii jsem měla navíc rozdělen na dva listy, který začínal u vrchu klitorisu.

S hojením jsem neměla žádný problém. Po pěti dnech jsem byla na kontrole a doktor mi řekl, že jsem zahojená.

Přikládám foto před a po. Prosím lékaře o reakci. Jsem velice nespokojená. Sice mi zmizel přesah, ale vizuálně to vypadá hrozně. Navíc mi na jedné straně zasáhl do klitorisu, což je bolestivé.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Jihomoravský kraj . 3. 3. 2022
Nejlepší odpověď
Vzhledem ke krátkému odstupu od operace nelze výsledek hodnotit. Buďte trpělivá, hojení bude probíhat ještě několik týdnů (cca.4 - 6), teprve poté bych doporučil kontrolu u operatéra a zhodnocení stavu.
Nyní je operační pole ve fázi hojení, proto je i vzhled "trochu dramatický a znepokojivý", ale vydržte. Chce to čas.
FORMÉ Clinic
Praha . 23. 6. 2023
Dobrý den. jste opravdu krátce po operaci. Buďte trpěllivá, výsledek se ještě dostaví. S pozdravem, Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dr Samer Asad
Praha . 22. 2. 2022
Dobrý den
Neni problém ale musim se na podivát .
s pozdravem .
Dr Samer Asad .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 9. 2. 2022
Dobrý den,
hojení trvá déle než jenom tři týdny, nyní i po této době máte vše ještě mírně oteklé. Teprve po dokonalém zahojení, je možné vše znovu zhodnotit, obvykle to ale vyžaduje až jeden rok.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 9. 2. 2022
Dobrý den,
zatím je na finální hodnocení velmi brzo, buďte trpělivá. Po zhojení se případně poraďte s operatérem.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Vážená slečno, 3 týdny je doba na chirurgické zhojení tkání. V příští mnoha týdnech až měsících bude probíhat stabilizace tkání ve smyslu přestavby jizevnatého vaziva. Teprve až bude stav neměnný a definitivní je možno posoudit výsledek operace. Dejte tomu čas, ačkoli jste nyní patrně rozčarovaná.
Mějte se hezky, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi