Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plazmaterapie bez účinku

JanaSlavikova2
13. 1. 2022 · Poslední odpověď: 20. 1. 2022

Dobry den, v lonskem roce jsem podstoupila 3x sezeni na plazmaterapii (cerven, cervenec, srpen). Bohuzel za celou dobu nepozoruji zadne zlepseni. Je mi 35 let a sucha plet a jemne i stredni vrasky jsou stale stejne, jako pred aplikaci. Personal me uklidnoval, ze efekt muze byt viditelny az po 2-3 mesicich a pak mi bylo receno, ze efekt uvidim (pokud budu stale pokracovat v plazmaterapii) az budu starsi. Moc mi to nedava smysl a nejak nevim, jak se k cele situaci postavit. Muzete mi prosim pomoci? Na svuj vek mam pomerne hodne vrasek a samozřejmě bych jej rada efektivne redukovala telu co nejprirozenejsi cestou. Predem dekuji za radu. S pozdravem Jana Slavíková

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
u plasmaterapie je potřebné vědět několik věcí. Hlavně že efekt je individuální a záleží hodně na vrozených vlastnostech kůže. Dále, že skutečně se efekt projeví až po několika sezeních terapie. A nakonec, že efekt je omlazující a spíše jemný, něco jako osvěžení kůže. Očekat, že vymizí zcela vrásky nebo že se kůže vypne jako po faceliftingu není úplně reálné.
Se srdečným pozdravem
MUDr Martin Molitor, PhD, Art Ethic Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Estetic Medicine Clinic
Žádné recenze
Znojmo . 18. 1. 2022
Dobrý den ,
Nás naše klinice jsme dělali mezoterapie pomocí dermapenem , výsledky dle mě neodpovídali cenu , proto dneska to dělám jsem na žádost klienta .
Dobré výsledky mám s injekční mezoterapie 2ml kyselinu hyaluronové.
Hezký den
Dr. Sanalla
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Plazmaterapie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Kyselina hyaluronová
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi