Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň vyzdvihnout výsledek Fotorejuvenace, kterou jsem podstoupila na klinice GHC v Praze! Moje pleť vypadá o mnoho let mladší, předtím jsem měla spoustu pigmentových skvrn. Děkuji moc paní doktorce Koutné.

judi6185875

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat a dát feedback po aplikaci laserem. Musím říct, že pět dní jsem byla v lehkém šoku. Netušila jsem jak obličej bude reagovat, až později mi to celé došlo, že se obnovuje vrchní pokožka :-) Dva dny jsem byla opravdu růžovoučká, řekla bych i lehce nateklá. Další dny jsem pnula a šoupala se mi kůže až jsem se z toho pěkně vyloupla. Potvrzuji Vaše slova, efekt je opravdu znát. Kůže je jemná, svěží a napnutější. Cítím se dobře a i ti co mě znají a ani nevědí, že jsem na nějakém laseru byla, mi říkají, že vypadám nějak pěkně a spokojeně :-) Paní doktorko, já Vám touto cestou velice moc děkuji a věřte, že pokud se mi zlepší finanční situace, tak že budete první, kde své ušetřené peníze utratím :-)

Dobrý večer.Včera jsem podstoupila již druhou kůru omlazení laserem a můžu říct,že jsem nadšená. Změny si všiml i můj syn:-)...Vřele doporučuji, je tam totiž i skvělý personál, a tak jsem měla pocit, že jsem si jen tak odskočila ke kámoškám na pokec... Přeji hodně spokojených žen a myslím, že i pánové by byli nadšení. Přeji mnoho dalších úspěchů ve vaší práci-děkuji J.VITTKOVÁ

Jmenuji se Šárka, je mi 41 let a ráda bych se podělila o svou zkušenost s ošetřením na klinice Brandeis. Ráda jsem se v mládí opalovala a to mi zanechalo silnou pigmentaci na obličeji a dekoltu. Pigmentace byla tak silná, že již nešla zakrýt ani make-upem. Díky aplikaci nové metody intenzivního pulzního světla na klinice Brandeis se již po prvním ošetření pigmentace zmenšila o 60% a pleť dosáhla stejnoměrného odstínu. Po druhém ošetření pak došlo k odstranění pigmentace z 90%. Ošetření bylo bezbolestné a pleť pouze lehce zarudlá. Druhý den jsem již šla normálně do práce. Ošetření na klinice Brandeis je na velmi profesionální úrovni, za příznivé ceny a v luxusním prostředí. Dnes je můj obličej a dekolt téměř bez pigmentace a proto toto ošetření všem vřele doporučuji.

moni6189181

Profesionální a velmi milý přístup. Podstupuji odstranění pigmentace IPL a již po první návštěvě super výsledek. Také velmi oceňuji, že zde mají kvalitní kosmetiku, kterou si zde můžete koupit. Se vším vám rádi poradí. Určitě se vrátím jako velmi spokojený klient a vřele doporučuji!

dagm6169620

Na klinice ESTHÉ laser jsem vždy nesmírně spokojena. Podle potřeby určitého termínu chodím již dlouho ke dvěma lékařkám, Dr.Rakové a Dr.Mrzenové. Důvodem, proč tak dlouho chodím na stejnou kliniku a doporučuji ji i ostatním jsou právě ony dvě lékařky. Skvělý přístup ke klientovi, empatie a vstřícné jednání.

Před půl rokem jsem oslavila 35. narozeniny,jako dárek od kamarádek jsem dostala poukaz na tuto kliniku.Z počátku jsem velmi váhala zda tam mám opravdu jít či nikoliv.Vyhrála zvědavost a touha sama se sebou něco udělat ,něco vylepšit.Nastal den D a já měla objednanou konzultaci u paní doktorky Faltové.Musím říci,že je neskutečně milá a příjemná.Navrhla mi začít s rejuvenací,to je prý nějaký laser na zpevnění a obnovu pokožky pleti.Posléze jsem na tuto kůru chodila jednou za měsíc asi 6x sezení a byla jsem sama velmi nadšená z efektu,plet jako by se zpevnila,zjemnila a ba snad i vyhladila,jsem nadšená výsledkem. Za sebe mohu tuto kliniku doporučit. Ilona

Byla jsem na výplních do hřbetů rukou u Dr.Záhořové. Jsem s výsledkem spokojená, zákrok se zdařil, ruce omládly. Paní doktorka je milá a vstřícná.

pavl6152556

Perfektní, rozšířené žilky po několika sezeních jsou pryč, přijdu zas, až se nějaká objeví.

Katastrofa!
slun6150388

Převelice lituji rozhodnutí nechat se ošetřit touto odbornicí. Diamantový peeling zbrousil pleť příliš a narušené žilky pak byly ošetřeny laserem. Závěr: vznikly nejen fleky, ale i prohlubně v pleti. Takže pokud máte málo problémů, vyzkoušejte!

eliska1

Doposud NEJHORŠÍ zacházení s klientem a nejhorší péče co jsem kdy v Praze zažila. Na jednu danou hodinu bylo objednáno více klientek , paní mě strčila do kouta na křeslo a zapla laser na pleť, bez jakéhokoliv jiného ošetření pleti které mělo být v ceně, po dlouhém 20ti minutovém čekání kdy laser už se sám vypnul, paní stále nepřišla! a já čekala sama na recepci a paní dělala v druhé místnosti další klientku??? Musela jsem se bohužel sebrat a odejít svévolně domů, vyhozených 700 Kč vzduchem. ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI TUTO KLINIKU na péči o pleť! OTŘESNÉ.!!!