Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Estetic Medicine Clinic

  • 100% do 1 dne
  • zodpovězených
    poptávek
    průměrná
    odpověď

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Estetic Medicine Clinic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Estetic Medicine Clinic

Více o nás

Klinika estetické medicíny EM Clinic nabízí péči o običej, tělo a vlasy. Využívám v péči o klienty ty nejúčinnější metody, které se používají v současné  estetické medicíně. Pracujeme s nejnovějšími technologiemi, vyvinutými v laboratořích po celém světě, jež jsou  v čele léčebných a kosmetických procedur. Nabízíme našim zákazníkům takovou kvalitu, aby získali plně uspokojivé výsledky. Péče je určena výhradně pro použití v medicínských zařízeních a je aplikována vyškoleným lékařem. Efekt péče je bezesporu viditelný nejen při aplikaci výplňového materiálu, ale také při procedurách bělení či chemického peelingu.

Spolupracujeme s výhradními dovozci těch nejkvalitnějších výrobků, které zaručí nejen skvělý výsledný efekt, ale především prvotřídní kvalitu. Mezi ně patří především Laboratoře DERMICA se sídlem ve švýcarské Ženevě. Produkce jejich materiálů je založena na pevných základech zkušeností odborného týmu lékárníků, biochemiků a lékařů, kteří se zasluhují a dodávají pokročilá řešení a vzorce pro mnohé z nejznámějších mezinárodních společností posledních 15 let.

V EM Clinic se klientky a klienti – pro které máme připravenu speciální nabídku i péči – setkají s aplikací těch nejkvalitnějších materiálů na našem trhu. Kvalita je pro nás tím nejdůležitějším. A proto aplikujeme na rozdíl od jiných pracovišť výplňové materiály Juvéderm Jedná se o řadu nejnovějších výplňových materiálů americké značky Allergan. Výplně Juvéderm Ultra jsou specifické mimo jiné tím, že obsahují unikátní spojení kyseliny hyaluronové a látky, která znecitlivuje pokožku. Je tak možné miminalizovat bolest a nepříjemné pocity během ošetření.

Výplně Juvéderm lze využít v péči o celou řadu kosmetických nedostatků. Jsou vhodné pro zjemnění vrásek, vyhlazení nosoretních rýh, doplnění chybějícího objemu ve tvářích, zvětšení malé nebo ustupující brady i dodání objemu rtů. Výrazným bonusem tohoto výpňového materiálu je výsledek s dobou životnosti až 1 rok.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Chemický peeling
Injekční výplně cena terapie se odvíjí od...
   Juvéderm®
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) cena terapie za použití... Od 2 000 Kč
Niťový lifting
   Facelift - Mezonitě cena terapie se odvíjí od... Od 400 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu cena terapie se odvíjí od...
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Dr. Mareše 9
66902 Znojmo
Česká republika