Estetic Medicine Clinic

Estetic Medicine Clinic

Žádné recenze
Ohodnotit
Dr. Mareše 9, Znojmo, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
Estetic Medicine Clinic
Estetic Medicine Clinic
Žádné recenze

Informace

  • 1393 návštěv profilu

Klinika estetické medicíny EM Clinic nabízí svým klientům a klientkám širokou nabídku služeb, která je zaměřena na péči o obličej, tělo a vlasy. Při ošetřeních využíváme nejúčinnější metody současné estetické medicíny. Zároveň využíváme moderních technologií, které byly vyvinuty v laboratořích po celém světě. Naším cílem je maximálně spokojený zákazník.

Veškerá ošetření aplikuje jen vyškolený lékař, používané materiály jsou zcela bezpečné.

Zároveň musíme zmínit i fakt, že spolupracujeme s dovozci výrobků prvotřídní kvality. Mezi ně patří například laboratoře značky DERMICA, které se nacházejí ve švýcarské Ženevě. Produkce jejich výrobků je založena na dlouholetých zkušenostech odborného týmu v čele s biochemiky, lékaři a lékárníky.

Kvalita je pro nás zásadní, proto využíváme výplňové materiály značky Juvéderm. Ty vyrábí americká značka Allergan. Tyto výplně jsou specifické tím, že jsou unikátní kombinací kyseliny hyaluronové a znecitlivujících látek. Díky tomu jsou nepříjemné pocity a bolest během ošetření minimalizovány.
Výplně Juvéderm lze využít v péči o celou řadu kosmetických nedostatků. Jsou vhodné pro zjemnění vrásek, vyhlazení nosoretních rýh, doplnění chybějícího objemu ve tvářích, zvětšení malé nebo ustupující brady i dodání objemu rtů. Výrazným bonusem tohoto výplňového materiálu je výsledek s dobou životnosti až 1 rok.

V Estetic Medicine Clinic máme připravenu také speciální nabídku pro muže.

Mezi další zákroky, které klinika nabízí, patří například mezoterapie. Jedná se o ošetření, kdy tvorba kolagenu a nových buněk podpořena aplikací léčivého roztoku do středních vrstev kůže. Tato metoda je rychlá, bezbolestná a zároveň přináší poměrně rychlé a výrazné výsledky. Mezoterapii lze využít pro vypnutí pleti, léčbu celulitidy či léčbu akné. Skvěle také pleť rozjasní. Na naší klinice používáme k mezoterapii tzv. DERMICA PEN – tento přístroj je možné vzhledem přirovnat k plnicímu peru. Nutno zmínit, že mezoterapie nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci a často ani dlouhý pobyt v nemocnici.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (6)

Požádejte: Estetic Medicine Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (7)

Plazmaterapie bez účinku
Odpověď odborníka · 18. 1. 2022

Dobrý den , Nás naše klinice jsme dělali mezoterapie pomocí dermapenem , výsledky dle mě neodpovídali cenu , proto dneska to dělám jsem na žádost klienta . Dobré výsledky mám s injekční mezoterapie 2ml kyselinu hyaluronové. Hezký den Dr....

Číst dál
Botox - problem s okem
Odpověď odborníka · 5. 10. 2021

Dobrý den , Prestižní klinika to vám negarantuje kvalitní služby, pokles víčko po aplikace botoxu můžeš se stát každému , bohužel je to komplikace která může se stát ale časem odezní ( 3-4 měsíce ) . Ale že šilháte po aplikace botoxu to jsem...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: Estetic Medicine Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!