Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plavání po augmentaci

Uzivatel
13. 6. 2008 · Poslední odpověď: 18. 6. 2008

Dobrý den. Jsem 9 týden po augmentaci, řez pod prsem, implantát pod žlázou. Kdy můžu do bazénu? Mohu i plavat, nebo jen být ve vodě a raději ještě ruce nezatěžovat?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Chrudim . 18. 6. 2008
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Pokud byl pooper. průběh bez komplikací, tak rekreačně již plavat již můžete. Nashledanou, dr. Remeš
Premium
Brno . 16. 6. 2008
Doporučil bych postupovat podle instrukcí Vašeho operatéra.

Související dotazy

Vyjmutí implantátů - průběh

Srnka93
Srnka93
9. 3. 2020 · Poslední odpověď: 3. 4. 2020

Dobrý den, byly mi vyjmuty implantáty. Chci se zeptat to probíhá vyloženě tak, ze se jen vytáhnou a hned se to šíje? Žádné čištění té dutiny, nebo něco podobného? Když mi s implantáty tekl stále serom z prsu. Dále jsem se chtěla zeptat jak moc mohu namahat prsní svaly, kdy cvičit nebo něco podobného. Děkuji za odpoved

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 3. 2020
Nejlepší odpověď
Pokud to tedy Váš operater po výkonu nevysvětlil, pak je nutné vědět, proč byla extrakce provedena, jak dlouho po zvětšení. Pokud je to kvůli infekci,či prasknutí implantátu, pak určitě došlo k toaletě prostoru a zašití. Po zhojení ciž býva do dvou týdnů je dobré dále nosit elastickou lambadu a vlastní žlázu si stále hlídat s dvorci co nejvýše, tak do 3 měsíců od operace. Pak by měly být prsy stejné jako před zvětšením. Další zvětšení bych neriskoval vůbec, nebo ne dříve jak rok po tomto zhojení.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2009
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 2. 2015
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 2. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi