Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kam na vyšetření-sono, mamograf?

Uzivatel
26. 1. 2007 · Poslední odpověď: 29. 1. 2007

dobrý den,potřebovala bych poradit kde, na jaké klinice bych si mohla nechat vyšetřit prsy, implantáty mám je již 10let, prsa jsou krásná, přirozená, jen mně moc bolí levý prs(v marketu mně \\\\"přicvakly\\\\"vchodové dveře) moc se bojím,tuším velký průšvih. Jsem z Libereckého kraje, děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 29. 1. 2007
Vážená Pavlo,
nechte si prosím zhotovit sonografické vyšetření a případně mamograf a co nejdříve se objednejte - samozřejmě nejlépe k lékaři, který Vás operoval, pokud toto není z nějakých důvodů možné, obratťe se na kteroukoliv kliniku plastické chirurgie - nejlépe samozřejmě s již hotovým výše uvedeným vyšetřením.
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 27. 1. 2007
Vážená paní, máte-li zájem, můžete se objednat na konzultaci do 1. kolínského sanatoria. Pravděpodobně bude třeba provést mammografické a sonografické vyšetření. Jen nevím proč se neobrátíte na svého plastického chirurga - ten by se Vám měl věnovat vždy a při jakýchkoliv problémech.
Zdraví
Dr Svoboda
Premium
Chrudim . 27. 1. 2007
Dobrý den. Naše sanatorium SANUS již léta spolupracuje s dr. Paikertovou v Hr. Králové. S vyšetřováním prsů po augmentacích má velké zkušenosti a je velmi kvalitní diagnostička.Jinak je vžda s výhodou, sleduje-li Vás jeden a tentýž mammolog ještě z období před zavedením implantátů.Nashledanou, dr. Remeš
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 9. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 1. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 5. 2013
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 7. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 7. 2020
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2013
Injekční výplně
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi