Zvětšení poprsí maminky od dvou děti

Kacenka01

Dobrý den, jsem tři týdny od zvětšení poprsi a neměnila bych ?
Jsem z plzeňského kraje ale byla jsem na operaci v Praze na Forme clinic. Vše jsem řešila skrz emaily zaslala jsem foto které viděl pan doktor Petr Hýža doporučil mi značky implantátů , dozvěděla jsem se jaké mám mít vyšetření apod. Od napsání emailu jsem mela termín za 14dnu. Vyřídila jsem si předoperační vysetreni.
Klinika je vážně úžasná příjemný personál já byla nervózní z toho co me čeká ale stacilo otevřít dveře k recepci a vše ze me opadlo slečny příjemné usmevave to na vas hned zapůsobí, vyplnila jsem par formulářů počkala na pana doktora a šla na nasi první konzultaci pan doktor moc dobre ví co dělá a je vidět ze tomu rozumí.
Mam asymetrii prsou od páteře (velká skolióza) pan doktor si na me vše premeril nakreslil a pan jsme vybrali implantáty vybrala jsem si značky Motiva a větší velikost zkoušela jsem si velikost 425ml a 320ml a pro me byla hned jasna volba ty větší tak pan doktor napsal do papíru 425-500 ml
Po konzultaci pro me přijel taxík a s asistentkou jsem jela na sono prsou jelikož jsem nestihla udělat u nás. Po sonu jsme se vrátili zpět taxíkem na kliniku kde me ubytovali a čekala jsem az budu na řadě na sál.
Po probuzeni jsem cítila jen tlak na prsou nic hrozného nejhorší pro me bylo vstávání z postele ale da se to přežít zase tak hrozné to neni.
Sestřičky se o me hezky staraly ptaly se zda nechci něco k piti k jídlu zda něco nechci na bolest apod. Když jsem chtěla na WC přišla sestra aby mi pomohla.
Po propuštění pro.me.přijel taxík a odvezl me po Praze kam jsem chtela.
Doma me bolelo jen vstávání a hlavně zada.
Ted jsem tři týdny od operace a cítím se úplně super jizvy mám pod prsní rýhou už krasne zhojene jen se mi z náplasti udělali vyrážky tak mazu ale jinak parada. Potrebovala jsem co nejdřív fungovat kvůli děti. A to si mylsim ze šlo opravdu vše jak po másle. Na kontrolu půjdu po dvou měsících jsem zvědavá jak to bude vypadat.
Jinak pan doktor po operaci řekl ze nakonec mám 450ml

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Kopretinka91

Krásný výsledek ?. Mohu se zeptat jaké jste používala náplasti a kdy jste je poprvé od operace aplikovala? Divala jsem se, ze výrobců je opravdu dost a jaky krém na jizvy vám pan doktor poradil? Dekuji

Lila

Dobry den, mate krasna prsa. A divam se na ty jizvy, jak jsou male, to jste mela vlozeni s minimalni jizvou, tj. pomoci insetion sleeve? A kolik cm ma ta jizva? Celkovy efekt je velice povedeny. Dekuji predem za odpoved. A take za tip, jelikoz jsem vubec netusila, ze doctor Hyza operuje krome Brna I v Praze. S pozdravem Liliana.

mirka

Waaau naprosto peckovni 👍👍👍

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o recenzi na kliniku Formé. V červnu jsem zde podstoupila augmentaci + abdominoplastiku s liposukcí boků. Ani jsem nebyla rozhodnuta, ke kterému lékaři se objednám na konzultaci, n... Více 

11 Likes   14 Komentářů