Zanořený penis

Zanořený penis

Zanořený penis je estetický problém, který vzniká hromaděním tuku v pubické oblasti. Z toho důvodu tato oblast působí otekle, nevyváženě, což způsobuje další problémy.

Co je zanořený penis?

Lokalizovaný tuk

Lokalizovaný tuk v pubické oblasti je příčinou zanořeného penisu

Co se týče žen, koncentrace tuku v oblasti pubisu nebo venušina pahorku je většinou rozptýlenější a nevede k žádným komplexům nebo nepohodlí. Naproti tomu u mužů může tento typ lokalizovaného tuku způsobit značné nepohodlí v důsledku sekundární nedokonalosti penisu, známé jako zanořený penis.

Estetika a psychické důsledky

Tuk v pubické oblasti

Pubického tuku se lze zbavit minimálně invazivními metodami

Zanořený penis představuje estetický i funkční problém, jenž je způsoben nahromaděním lokalizovaného tuku v pubické oblasti. Tento typ tuku, kterého se jen velmi obtížně zbavuje cvičením a dietou, je pro muže velmi nepříjemný, neboť způsobuje, že penis, který je částečně zakryt přebytečným tukem, se zdá být menší. Ovlivňuje zároveň i jeho funkčnost. Kromě toho může psychická nepohoda ještě více zhoršit situaci a vést k sexuálním obtížím.

Je však u mužů možné zbavit se pubického tuku a vyřešit tak problém zanořeného penisu? Ano, a existuje několik minimálně invazivních chirurgických zákroků, které vám ve velmi krátké době přinesou uspokojivé výsledky.

Bibliografie

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."