Odstranění znamének? Jedině laserem

Lukáš T.

Cca 5 let mě na očním víčku trápilo něco, co jsem laicky označoval za znaménko. Vzhledem k důvěře, kterou jsem za několik let ke klinice načerpal, neváhal jsem a obrátil se s žádostí o termín kontroly tohoto "znaménka". Přednostní termín bych asi zmiňovat neměl, protože jej pak bude chtít každý, ale bylo by škoda za něj zde paní ředitelce Cíchové nepoděkovat. V pátek později odpoledne jsem přišel na kliniku s mírnou obavou, co mě bude čekat. Paní doktorka Bedřichová si me ale okamžitě získala svým profesionálním a přitom lidským přístupem. Po bližší kontrole "útvaru" na víčku a i dalších znaménkách (správně fibromech) na krku jsme se s paní doktorkou domluvili, že když se budu o místa po "znaménkách" správně starat během letních měsíců, můžeme přejít k odstranění. Jako správný odvážný muž jsem si nechal píchnout lokální anestetikum a během maximálně 10 minut mi paní doktorka se sestřičkou odstranily erbiovým laserem veškeré nežádoucí útvary. Celý zákrok provázela přátelská atmosféra a úsměv všech tří. Na závěr jsem dostal opět upozornění, jak se o ošetřená místa starat zejména s ohledem na sluneční záření. Dnes, s odstupem 6 týdnů mám víčko bez znaménka a bez výraznějšího zbarvení. Na krku po fibromech není ani vidu. Tímto bych chtěl celému týmu kliniky poděkovat za prvotřídní péči. Vím, že pro odstranění většího znaménka, už příště o formě ani o klinice nebudu vůbec přemýšlet. S přáním mnoha dalších spokojených klientů / pacientů. Lukáš Těžký.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

Lukáši děkuji za krásnou zkušenost. Jakým způsobem se budou fibromy a znaménko odstraňovat jste nechal na paní doktorce? Nevíte v čem je erbiový laser nejlepší?

Zobrazit odpovědi 2
Lukáš T.

Dobrý den, Lucie. Přesně, jak píšete. Typ zákroku jsem nechal na paní doktorce. Jediné, co jsem věděl, tak, že jsem do sebe nechtěl nechat říznout skalpelem kvůli případným jizvám, stehům apod. A ohledně vhodného laseru jsem neměl vůbec potřebu se nějak rozhodovat, protože na paní doktorce bylo vidět, že prostě ví, co dělá :) A vzhledem k tomu, jak rychle to všechno proběhlo, myslím, že to byla dobrá volba.

Reakce na Lukáš T.
Lucie

určitě byla!!! Podle fotky to vypadá perfektně, díky za zkušenost :-)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

malabelo 6.11.2016
Spokojený/á

Paní doktorka mě velmi rychle a bezbolestně zbavila ošklivých vystouplých pih, které jsem měla už od mala. Nezůstali mi žádné jizvy, ačkoli pihy byly na obličeji. Bála jsem se na zákrok jít, protože m... Více 

2 Likes   2 Komentářů  
Spokojený/á

Jsem celkově velmi spokojen s prací MUDr.Tomáše Jurečky, PhD. a celého personálu oční kliniky Neovize Brno. Doporučuji tuto kliniku všem kolegům a známým. Děkuji. MgA . Jaroslav V.

Doktor ve Vašem okolí