Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

13. 4. 2016 · Aktualizováno: 28. 9. 2023

Rada bych doporucila pani doktorku Novotnou

Stojí to za to

Rada bych touto cestou nejen doporucila pani doktorku Novotnou, ale i ji podekovala za jeji perfektni praci nejen co se tyce estetickych zakroku, ale i jeji vysoke odborne dermatologiske znalosti. Behem 7 let trapeni, kdy jsem navstivila nekolk dermatologu s koznim problemem a bylo mi vzdy receno, ze se jedna jen o ekzem ci alergii. Hledala jsem dale az jsem nasla pani doktorku, ktera pri me prvni navsteve okamzite odebrala vzorek, ktery se potvrdil jako kozni nador. Nyni jsem jiz 2 tydny po vyriznuti a sesiti neni skoro videt. Me dlouholete trapeni skoncilo a jeste jsem diky pani doktorky sikovnosti stacila "omladnout".

2

Komentáře (2)

To Vám vážně všichni ostatní lékaři tvrdili, že se jedná o ekzém, když šlo o nádor? To snad není pravda....díky bohu, že jste našla paní doktorku!!!! Ať jste už v pořádku, držím palce...
Odpovědět
Dekuji moc. Vse je na dobre ceste. :-) Preji pekny den.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Kosmetická excize
Byla jsem velmi spokojena a mile překvapena. Pěkné prostředí, příjemné recepční, milé sestřičky. Pan doktor byl pečlivý, všechno mi vysvětlil, zákrok i péči po zákroku. Nebyly a nemám žádné problémy, s výsledkem jsem spokojena.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.