Cílem antiaging medicíny je maximálně zvýšit a udržet kvalitu života i v pokročilém věku. Usiluje o zachování životní energie, pohybových a smyslových schopností člověka a jeho duševní vyrovnanost.

Antiaging nahlíží na člověka komplexně, užívá psychosomatický přístup. Pro anti-aging medicínu se také používají označení well-aging, regenerativní medicína nebo preventivní medicína.

Anti aging medicína zahrnuje celou řadu oborů, které se navzájem prolínají. Jedná se o výzkum v oblasti genetiky, chemie dále o klinické obory, jako je endokrinologie, interní nebo kožní lékařství, ale také o specializované chirurgické obory, kam patří plastická chirurgie i transplantace orgánů, využívá také fyzioterapii a rehabilitaci. Antiaging kombinuje také využití alternativních prvků medicíny, jako je například tradiční čínská medicína, ajurvéda, reiky.

První návštěva v antiaging ambulanci by měla proběhnout již kolem 40. roku života.

Aktualizováno: 22.4.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.
Obsah

Antiaging - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Radka 1.7.2016
Spokojený/á

Klinika nejlepší kvality. Byla jsem na ošetření u Dr. Neparidze, která je velmi milá a velmi mi pomohla. Budu se těšit na další setkání s Vaší klinikou i paní doktorkou.

Antiaging - Ceny

Ceny od 2 200 Kč
Beauty Studio Dana
Ceny od 1 600 Kč
Mediestetik, skupina klinik
Ceny od 600 Kč
MUDr. Miroslava Abdulgani – Jurková
Ceny od 400 Kč
Esthé Laser Clinic
Dermacentrumplus
Frýdek-Místek
Ceny od 1 500 Kč
obvykle do 10 000 Kč
Dermacentrumplus
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní