V jaké fázi se nacházíte?

   
Index spokojenosti 100% Index spokojenosti Založeno na 13 hodnocení pacientů

Cílem antiaging medicíny je maximálně zvýšit a udržet kvalitu života i v pokročilém věku. Usiluje o zachování životní energie, pohybových a smyslových schopností člověka a jeho duševní vyrovnanost.

Antiaging nahlíží na člověka komplexně, užívá psychosomatický přístup. Pro anti-aging medicínu se také používají označení well-aging, regenerativní medicína nebo preventivní medicína.

Anti aging medicína zahrnuje celou řadu oborů, které se navzájem prolínají. Jedná se o výzkum v oblasti genetiky, chemie dále o klinické obory, jako je endokrinologie, interní nebo kožní lékařství, ale také o specializované chirurgické obory, kam patří plastická chirurgie i transplantace orgánů, využívá také fyzioterapii a rehabilitaci. Antiaging kombinuje také využití alternativních prvků medicíny, jako je například tradiční čínská medicína, ajurvéda, reiky.

První návštěva v antiaging ambulanci by měla proběhnout již kolem 40. roku života.

Aktualizováno: 22.4.2016

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Diskuze

O čem se mluví Reakcí celkem Poslední odpověď
Kde je možné kúpiť ACF 228?  0 6.1.2015
Antiaging a omlazení  POPULAR  1 12.9.2013
Antiaging a bio  POPULAR  1 12.9.2013
Antiaging a životospráva  POPULAR  4 25.4.2014
Zobrazit všechny diskuze k Anti aging
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní