Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Antiaging

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 7 příběhů
Průměrná cena
10.889 Kč
Průměrná cena
Podle 38 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to antiaging?

Cílem antiaging medicíny je maximálně zvýšit a udržet kvalitu života i v pokročilém věku. Usiluje o zachování životní energie, pohybových a smyslových schopností člověka a jeho duševní vyrovnanost.

Stárnutí ovlivňuje naše zdraví i vzhled. Současná medicína se snaží o zpomalení procesu stárnutí. Antiaging medicína je cílená na všechny věkové kategorie a nabízí celou řadu omlazujících procedur.

Antiaging medicína zahrnuje řadu oborů

Esthé Laser Clinic

Esthé Laser Clinic

Antiaging nahlíží na člověka komplexně. Pro antiaging medicínu se také používají označení jako well-aging, regenerativní medicína nebo preventivní medicína.

Antiaging medicína zahrnuje celou řadu oborů, které se navzájem prolínají. Jedná se o výzkum v oblasti genetiky, chemie dále o klinické obory, jako je endokrinologie, interní nebo kožní lékařství, ale také o specializované chirurgické obory, kam patří plastická chirurgie, využívá také fyzioterapii a rehabilitaci. Antiaging kombinuje i využití alternativních prvků medicíny, jako je například tradiční čínská medicína. První návštěva v antiaging ambulanci by měla proběhnout již kolem 40. roku života.

Zázračného omlazení nedosáhne nikdo, protože vliv věku zastavit nelze. Co ale dokážeme, je zmírnit ho. Dnes existuje celá řada ošetření, které pomohou. Kombinací několika metod pak můžeme dosáhnout velmi slušného omlazení. Troufám si tvrdit, že někdy i o pět až sedm let,“ uvádí MUDr. Věra Terzijská.

Proč antiaging?

Antiaging

Pacientka před a po zákroku (Mediestetik, skupina klinik)

Cílem je zpomalit určité procesy stárnutí nebo najít správnou cestu pro proces zdravého stárnutí. To jde ruku v ruce s prevencí onemocnění souvisejících s věkem (vysoký krevní tlak, cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, demence). Rakovina je také známkou stárnutí.

Dalším důvodem, proč se lidé uchylují k antiaging zákrokům, je touha po kráse. V posledních letech bylo pozorováno, že starší lidé mají stále větší zájem o antiaging medicínu. Jedním z důvodů může být to, že ženy jsou dnes stále aktivní i ve vyšším věku a záleží jim na svém vzhledu.

Vzhled dnes sehrává mnohem významnější roli než kdykoliv v minulosti. V kurzu je mládí, hranice středního věku se posunuje. Ženy vypadají úžasně i v pokročilejším věku, protože o sebe pečují, dbají na životosprávu a sportují. Je to možná dáno i pracovní poptávkou, protože dnes mají všude přednost mladí lidé. Člověk má pocit, že musí být dokonalý, aby ve společnosti obstál. Vypadat mladě a atraktivně si přeje většina žen a dnes již i mužů a jejich touha nemusí být na škodu. Vede je k lepší péči o tělo, zdravé životosprávě a pohybu,“ říká paní doktorka Terzijská.

Bibliografie

Estheticon.cz. 2020. „Musím Dělat Vždy Něco Navíc," Říká Mudr. Věra Terzijská. [online] Dostupné na: <https://www.estheticon.cz/novinky/musim-delat-vzdy-neco-navic-rika-mudr-vera-terzijska> [7. srpna 2020].

Estheticon.cz. 2020. Restart Pokožky Po Letních Měsících – Mezoterapie Revofil Aquashine BR. [online] Dostupné na: <https://www.estheticon.cz/novinky/restart-pokozky-po-letnich-mesicich-mezoterapie-revofil-aquashine-br> [11. srpna 2020].

Estheticon.cz. 2020. Radiofrekvence Omladí Obličej A Zatočí Se Striemi Či Ochablou Kůží. [online] Dostupné na: <https://www.estheticon.cz/novinky/radiofrekvence-omladi-oblicej> [11. srpna 2020].

Estheticon.cz. 2020. Microneedling Minimalizuje Rozšířené Póry. [online] Dostupné na <https://www.estheticon.cz/novinky/microneedling-minimalizuje-rozsirene-pory> [11. srpna 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře