Navigace

  • Úvod
  • O zákroku

Úvod

Cílem antiaging medicíny je maximálně zvýšit a udržet kvalitu života i v pokročilém věku. Usiluje o zachování životní energie, pohybových a smyslových schopností člověka a jeho duševní vyrovnanost.

O zákroku

Antiaging nahlíží na člověka komplexně, užívá psychosomatický přístup. Pro anti-aging medicínu se také používají označení well-aging, regenerativní medicína nebo preventivní medicína.

Anti aging medicína zahrnuje celou řadu oborů, které se navzájem prolínají. Jedná se o výzkum v oblasti genetiky, chemie dále o klinické obory, jako je endokrinologie, interní nebo kožní lékařství, ale také o specializované chirurgické obory, kam patří plastická chirurgie i transplantace orgánů, využívá také fyzioterapii a rehabilitaci. Antiaging kombinuje také využití alternativních prvků medicíny, jako je například tradiční čínská medicína, ajurvéda, reiky.

První návštěva v antiaging ambulanci by měla proběhnout již kolem 40. roku života.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."