mart6172956

Ač s časovou prodlevou, ale přece se po více než roce po ošetření dostávám k napsání recenze na MUDr. Maška. Velmi příjemný pan doktor, který mi před zákrokem vše vysvětlil a i během zákroku se mnou komunikoval. Poučil mě i o následné péči po zákroku. Po znaménku v obličeji, které bylo kousek pod okem a vystupovalo již nad povrch, dnes ani památky. Děkuji pane doktore, mohu Vás opravdu jen a jen doporučit Jana M.

sobuk

Velice dekuji panu MUDr. Martinu Chorvatovi ( plasticka chirugie FNKV), ktery mne preciznim, profersionalnim zakrokem ( trvajicim vice nez 3.5hod) zbavil tukovych nadoru na hlave - extremne vzacna choroba MADELUNG, kde ani odbornikum neni dosud jasny puvod a prubeh teto choroby. Rika se , ze na sveho doktora ceka clovek cely zivot .Pral bych vsem, kteri to potrebuji , aby v pravy cas potkali takoveho spickoveho odbornika, jako se to postestilo mne v osobe MUDr. MARTINA CHORVATA. Pane MUDr.MARTINE CHORVATE navzdy Vas dluznik Ing.Ivo Kubos Pozn. Samozrejme muj dik patri i celemu kolektivu na plasticke chirugii FNKV Praha, ktery se o mne velice prikladne staral po celou dobu meho pobytu.

lukas_t403987

Cca 5 let mě na očním víčku trápilo něco, co jsem laicky označoval za znaménko. Vzhledem k důvěře, kterou jsem za několik let ke klinice načerpal, neváhal jsem a obrátil se s žádostí o termín kontroly tohoto "znaménka". Přednostní termín bych asi zmiňovat neměl, protože jej pak bude chtít každý, ale bylo by škoda za něj zde paní ředitelce Cíchové nepoděkovat. V pátek později odpoledne jsem přišel na kliniku s mírnou obavou, co mě bude čekat. Paní doktorka Bedřichová si me ale okamžitě získala svým profesionálním a přitom lidským přístupem. Po bližší kontrole "útvaru" na víčku a i dalších znaménkách (správně fibromech) na krku jsme se s paní doktorkou domluvili, že když se budu o místa po "znaménkách" správně starat během letních měsíců, můžeme přejít k odstranění. Jako správný odvážný muž jsem si nechal píchnout lokální anestetikum a během maximálně 10 minut mi paní doktorka se sestřičkou odstranily erbiovým laserem veškeré nežádoucí útvary. Celý zákrok provázela přátelská atmosféra a úsměv všech tří. Na závěr jsem dostal opět upozornění, jak se o ošetřená místa starat zejména s ohledem na sluneční záření. Dnes, s odstupem 6 týdnů mám víčko bez znaménka a bez výraznějšího zbarvení. Na krku po fibromech není ani vidu. Tímto bych chtěl celému týmu kliniky poděkovat za prvotřídní péči. Vím, že pro odstranění většího znaménka, už příště o formě ani o klinice nebudu vůbec přemýšlet. S přáním mnoha dalších spokojených klientů / pacientů. Lukáš Těžký.

monchr

Dceři - 10 let bylo laserem odstraněno znaménko o velikosti 4x4mm. Okamžitě po zhojení strupu zpigmentovalo znovu do velikosti 4x5mm. Dnes při kontrole - reklamace zákroku u MUDr. Kučerové, za přítomnosti sestry Drahokoupilové, která znaménko původně odstraňovala, odmítnuto nepovedený zákrok jakkoliv napravit - laserování nedoporučeno, chirurgická excize nenabídnuta - máme si dojít na kožní oddělení, hrubě odmítnuto vrácení částky, kterou jsme zaplatili za nepovedený zákrok. Chování uvedené lékařsky bylo zcela nevhodné. Paní doktorka se s námi loučila se slovy, že si můžeme podat stížnost a již nemusíme jejich kliniku navštívit. Smutné. Již opravdu tuto kliniku nenavštívíme a celou záležitost budu řešit dále. Proto pozor! Klinika neručí za své zákroky a v případě neúspěšného zásahu, nápravu není ochotna sjednat.

bella89

Materska znamenka (na zadech,a na brade). Obcas svedi a meni barvu. Chtela bych je odstranit ale nejdrive asi v breznu.

vrbk6153442

Dobrý den, všiml jsem si že už je doba, že se nemusí znaménka a pigmentové skvrny ručně vyřezávat a proto jsem rozhodl, že bych se chtěl zbavit znamének na těle viz. příloha. Jak to prosím funguje.? Je to bolestné/bezbolestné.? Jak je to časově náročné.? Kolik to stojí.? Má někdo osobní zkušenosti, kam se nejlépe obrátit.? Mnohokrát děkuji.

mathew

Byl jsem naprosto spokojený s profesionálním přístupem nejem paní doktorky, ale také celého týmu kliniky. Vše proběhlo naprosto v pořádku, získal jsem před zákrokem potřebné informace a byl jsem mile překvapen, že zákrok mohl proběhnout ve stejný den, jako moje první konzultace, což pro mne bylo naprosto báječné řešení z časového hlediska. Výsledek odstranění několika znamének je perfektní a jsem s ním zcela spokojen. Děkuji.

zuzk6159680

Pan doktor operoval mého skoro 4-letého syna, odstranění rozsáhlého mateřského znaménka na tváři. Ačkoliv byla operace náročná, pan doktor odvedl perfektní práci a odstranil celé znaménko. Zůstala jen tenká jizva, která bude po vyblednutí přehlédnutelná. Pan doktor je velmi milý, empatický, vše krásně a trpělivě vysvětlí. Naprostá spokojenost, víc takových skvělých doktorů. Ještě jednou mockrát děkuji

pea_ch852831

Moc bych Vám všem chtěla poděkovat za profesionální a citlivé odstranění bazaliomu pod okem. Jizva je nepatrná a já jsem moc spokojená. Chtěla bych poděkovat i paní MUDr. Kostrhunové za vstřícné a vlídné objasnění a následné řešení bazaliomu při vstupní konzultaci. Děkuji i sestřičkám za milý přístup během zákroku i při kontrolách. Ne vždy jsem se totiž setkala s takovou ochotou a osobitým přístupem. Děkuji a přeji Vám mnoho profesních úspěchů.

Už nějaký čas mě trápilo znaménko - cysta - na hraně vnějšího koutku oka. Když už bylo dost viditelné, rozhodla jsem se pro odstranění. Protože jsem už pár měsíců sledovala práci pana doktora Velikého na FB, neváhala jsem ho kontaktovat. Při prvním vyšetření a konzultaci mi bylo vše moc pěkně vysvětleno a odstranění doporučeno. Při samotném zákroku, který jsem absolvovala cca týden po konzultaci, byl pan doktor Veliký velmi citlivý a milý. Druhý den jsem měla v místě operace jen drobný otok a teď, týden po, už není vůbec nic vidět. Díky panu doktorovi a vlastně celému kolektivu za vstřícný, citlivý a milý přístup.

svomiada

U pani doktorky jsem podstoupila zakrok, kdy mi byl odstranen kozni nador- bazaliom na nose. Vazim si predevsim jejiho profesionalniho pristupu, uzasne provedene prace, ale i skvele - lidske stranky. Mockrat dekuji za pomoc a rady, ktere jsem jinde tezko ziskavala. S radosti mohu jen doporucit.

dani6159810

Paní primářka je vynikající odbornicí, naslouchajícím a empatickým člověkem a má vynikajíc přístup během zákroku. S pacientem střícně a po celou dobu výkonu komunikuje, omezuje bolest na minimum, edukuje o procesu zákroku a informuje o následné péči.