sobuk

Velice dekuji panu MUDr. Martinu Chorvatovi ( plasticka chirugie FNKV), ktery mne preciznim, profersionalnim zakrokem ( trvajicim vice nez 3.5hod) zbavil tukovych nadoru na hlave - extremne vzacna choroba MADELUNG, kde ani odbornikum neni dosud jasny puvod a prubeh teto choroby. Rika se , ze na sveho doktora ceka clovek cely zivot .Pral bych vsem, kteri to potrebuji , aby v pravy cas potkali takoveho spickoveho odbornika, jako se to postestilo mne v osobe MUDr. MARTINA CHORVATA. Pane MUDr.MARTINE CHORVATE navzdy Vas dluznik Ing.Ivo Kubos Pozn. Samozrejme muj dik patri i celemu kolektivu na plasticke chirugii FNKV Praha, ktery se o mne velice prikladne staral po celou dobu meho pobytu.

lukas_t403987

Cca 5 let mě na očním víčku trápilo něco, co jsem laicky označoval za znaménko. Vzhledem k důvěře, kterou jsem za několik let ke klinice načerpal, neváhal jsem a obrátil se s žádostí o termín kontroly tohoto "znaménka". Přednostní termín bych asi zmiňovat neměl, protože jej pak bude chtít každý, ale bylo by škoda za něj zde paní ředitelce Cíchové nepoděkovat. V pátek později odpoledne jsem přišel na kliniku s mírnou obavou, co mě bude čekat. Paní doktorka Bedřichová si me ale okamžitě získala svým profesionálním a přitom lidským přístupem. Po bližší kontrole "útvaru" na víčku a i dalších znaménkách (správně fibromech) na krku jsme se s paní doktorkou domluvili, že když se budu o místa po "znaménkách" správně starat během letních měsíců, můžeme přejít k odstranění. Jako správný odvážný muž jsem si nechal píchnout lokální anestetikum a během maximálně 10 minut mi paní doktorka se sestřičkou odstranily erbiovým laserem veškeré nežádoucí útvary. Celý zákrok provázela přátelská atmosféra a úsměv všech tří. Na závěr jsem dostal opět upozornění, jak se o ošetřená místa starat zejména s ohledem na sluneční záření. Dnes, s odstupem 6 týdnů mám víčko bez znaménka a bez výraznějšího zbarvení. Na krku po fibromech není ani vidu. Tímto bych chtěl celému týmu kliniky poděkovat za prvotřídní péči. Vím, že pro odstranění většího znaménka, už příště o formě ani o klinice nebudu vůbec přemýšlet. S přáním mnoha dalších spokojených klientů / pacientů. Lukáš Těžký.

mart6172956

Ač s časovou prodlevou, ale přece se po více než roce po ošetření dostávám k napsání recenze na MUDr. Maška. Velmi příjemný pan doktor, který mi před zákrokem vše vysvětlil a i během zákroku se mnou komunikoval. Poučil mě i o následné péči po zákroku. Po znaménku v obličeji, které bylo kousek pod okem a vystupovalo již nad povrch, dnes ani památky. Děkuji pane doktore, mohu Vás opravdu jen a jen doporučit Jana M.

monchr

Dceři - 10 let bylo laserem odstraněno znaménko o velikosti 4x4mm. Okamžitě po zhojení strupu zpigmentovalo znovu do velikosti 4x5mm. Dnes při kontrole - reklamace zákroku u MUDr. Kučerové, za přítomnosti sestry Drahokoupilové, která znaménko původně odstraňovala, odmítnuto nepovedený zákrok jakkoliv napravit - laserování nedoporučeno, chirurgická excize nenabídnuta - máme si dojít na kožní oddělení, hrubě odmítnuto vrácení částky, kterou jsme zaplatili za nepovedený zákrok. Chování uvedené lékařsky bylo zcela nevhodné. Paní doktorka se s námi loučila se slovy, že si můžeme podat stížnost a již nemusíme jejich kliniku navštívit. Smutné. Již opravdu tuto kliniku nenavštívíme a celou záležitost budu řešit dále. Proto pozor! Klinika neručí za své zákroky a v případě neúspěšného zásahu, nápravu není ochotna sjednat.

bella89

Materska znamenka (na zadech,a na brade). Obcas svedi a meni barvu. Chtela bych je odstranit ale nejdrive asi v breznu.

vrbk6153442

Dobrý den, všiml jsem si že už je doba, že se nemusí znaménka a pigmentové skvrny ručně vyřezávat a proto jsem rozhodl, že bych se chtěl zbavit znamének na těle viz. příloha. Jak to prosím funguje.? Je to bolestné/bezbolestné.? Jak je to časově náročné.? Kolik to stojí.? Má někdo osobní zkušenosti, kam se nejlépe obrátit.? Mnohokrát děkuji.

olga_v807084

Paní doktorka Dřevínková je člověk na správném místě - slova mé dcery mluví za vše: "Mami, tohle je nejlepší doktorka na světě! :-) " Děkujeme za skvělý profesionální přístup, úsměvy a dobrou náladu. Olga V.

petra_n211171

Byla jsem na vyšetření digitální dermatoskopem a laserovém odstranění pih u paní doktorky Votrubové v Premier Clinic na Praze 1 a byla jsem nesmírně spokojená.Laserové odstranění sice nehradí pojišťovna,ale já ho chtěla,protože tam pak nejsou vidět stehy.Paní doktorka je navíc anděl:-)

Byla jsem s dcerou na zákroku u paní MUDr. Frösslové. K zákroku sice nedošlo, ale paní doktorka byla úžasná. Při přípravě dcery na zákrok si všimla kožních změn na její kůži a místo zákroku pro jistotu zvolila krevní odběry, kdy následně byla zjištěna borelióza. Díky paní doktorce se dcera ihned začala léčit a zatím se jeví, že bude bez následků. Tímto bych paní doktorce ráda poděkovala. Vlaďka Ondráčková

dana570495

U pani doktorky Větěchové ve Frydku-Mistku jsem byla 10 kvetna 2017. Chtela jsem odstranit male znamenka a vyhladit mensi vystupky z uz predeslych odstranenych znamenek.Objednavku jsem si udelala pres webove stranky Dermacentrum ktera me byla okamzite potvrzena.Pani doktorka ihned odepsala. (vyborna komunikace) Pani doktorka ma dve devcata v \" predordinaci\" ktere byly velice prijemne usmevave. Pani doktorka me prohledla domluvily jsme se na zakroku a cene a ihned me provedla zakrok. Pichla me do kazde beadavicky injekci na umrtveni coz samozrejme trosku zastipalo ale zadna hruza. Pak me vypalila CO2 lejzrem me bradavicky.To uz pak nebolelo. Vse me pokryla a zalepila gazou coz bylo jen abych dosla domu a ranky nebyly odhalene. Poucila me co delat coz bylo desinfektovat ,nemocit a nejit na slunce aspon mesic nebo natrit silnym pf kremem na opalovani. Pokud bych mela problem pani doktorka rikala at ji okamzite kontaktuji. Mela jsem tuto proceduru delanou jiz v minulosti takze jsem vedela co delat a nedelat. Doporucuji kazdemu kdo jde na takovou kosmetiku aby si trochu zjistil pres internet at vi co ocekavat a ne si potom stezovat. Doma jsem si pak ranky odlepila a za chvili jsem mela suche stroupky .Antiseptik jsem doma nemela tak jsem si ranky potirala slivovici coz si myslim je dobry a silny antiseptik..Ranky jsem desinfikovala pouze kdyz jsem si myla hlavu a stroupky byly namokvane.Jinak jsem je nedensifikovala vubec.Nebylo treba.Mela jsem pekne suche stroupky. Slunci jsem se nevystavovala vic jak mesic a pak jsem si je potirala kremem na opalovani. Kdyz se vystavujete slunci je mozne ze vam to zanecha hnede skvrny kde jste meli zakrok.Proto se nemate vystavovat slunci. Doporucuji si zakrok naplanovat mezi podzimem a jarem To bylo v kvetnu.Ted je zacatek zari a uz pres mesic bych ani nepoznala kde jsem mela zakrok udelany. Vse se krasne zahojilo .Mela jsem strach abych nemela \"diry \" na obliceji po odstraneni ale pani doktorka to ma v ruce. Doporucuji Dermacentrum plus. Bohuzel nebydlim ve Frydku -Mistku jinak uz bych byla objednana na dalsi proceduru.Toto je jedina nevyhoda. Dermacentrum....pani doktorka Dagmar Větěchová a jeji tym nebydli kde momentalne bydlim ja. Ale priste jak navstivim F-M ..100 % navstivim Dermacentrum plus. DEKUJI

svomiada

U pani doktorky jsem podstoupila zakrok, kdy mi byl odstranen kozni nador- bazaliom na nose. Vazim si predevsim jejiho profesionalniho pristupu, uzasne provedene prace, ale i skvele - lidske stranky. Mockrat dekuji za pomoc a rady, ktere jsem jinde tezko ziskavala. S radosti mohu jen doporucit.

vlfi6183621

K provedení zákroku jsem byl hospitalizován koncem letošního listopadu. Operaci prováděl MUDr. Michal Hošek, který mě před zákrokem navštívil na pokoji a vysvětlil mi postup a možné varianty, čímž mě dodal potřebný klid a důvěru. Operace proběhla bez komplikací a následků, nyní postupuji doléčení v domácím prostředí. Chci tímto panu MUDr. Hoškovi poděkovat za lidský a profesionální cit, rovněž děkuji všem dalším lékařům, sestřičkám a obsluhujícímu personálu, kteří se podíleli na mém operačním a pooperačním léčení. Do Nového roku přeji Vám všem hodně zdraví a úspěchů ve Vaší nelehké práci. S pozdravem Vladimír F.

pmokr411027

Nechala jsem si odstranit na obličeji několik různých kožních výrůstků různých velikostí, které mi hlavně narostly po porodech. Prostředí mají krásné, uklidňující, líbilo se mi tam. Pan Thomas Goll byl milý, laskavý, vše mi vysvětlil a hned se pustil do práce. Za 3 týdny jdu na kontrolu a nechám si odstranit další z krku.