Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plexr

Stojí to za to
89 %
Stojí to za to
Na základě 12 příběhů
Průměrná cena
5.583 Kč
Průměrná cena
Podle 22 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to Plexr?

Pokud hledáte zákrok, která vám dopřeje lifting horních víček a dalších částí obličeje, upraví jizvy po akné a to vše bez narkózy a jizev, pak byste měli vyzkoušet Plexr. Toto neinvazivní estetické ošetření si poradí s prvním známkami stárnutí v obličeji i na těle. Je vhodné pro ženy i muže. Provádí se navíc ambulantně. Dosáhněte mladšího vzhledu bez skalpelu.

Alternativa k chirurgickým zákrokům

Co je plexr?

Plexr je alternativou k chirurgickým výkonům

Plexr je nechirurgická léčba, která je určitou alternativou k chirurgickým zákrokům, jako je blefaroplastika (operace očních víček), ošetření některých typů vrásek, odstranění xantelasmat, kožních výrůstků či korekce některých jizev (například jizvy po akné). Během zákroku dochází k tečkovitému kontrolovanému spálení povrchu kůže (působením radiofrekvencí indukované fyzikální plazmy), které navozuje kontrakci kolagenu, v případě xantelasmat a výrůstků dojde k vaporizaci - „odpaření“ nežádoucího útvaru.

Není použit žádný skalpel, laser ani žádné stehy. Plexr je lékařským přístrojem využívající inovativní technologii, kterou je plasma.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na Plexr?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na plexr?

Pro koho není Plexr vhodný

Aplikace není možná u lidí, kteří mají kardiostimulátor, dále vadí větší kovové implantáty poblíž místa ošetření, zákrok také není vhodné absolvovat v těhotenství či při kojení, případně v době závažného onemocnění (např. těžký imunodeficit, těžký diabetes, onkologická léčba, stav po transplantaci orgánu apod.).


Bibliografie

Tsioumas G. Sotiris, Non-Invasive Blepharoplasty with Plasma Exeresis (Plexr) Pre/Post Treatments [online]. Dostupné na: https://www.researchgate.net [Datum: 16. srpna 2023].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře