23. 2. 2018 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Recenze MUDr. Kydlíček abdominoplastika

Recenze MUDr. Kydlíček abdominoplastika

Doporučuji pana doktora Kydlíčka, absolutně profesionální přístup, velmi příjemné vystupování. Pan doktor je člověk na svém místě. Po operaci jsem 14 dní

Zdravim u pana doktora jsem si nechala loni vylepsit prsa, i abdominoplastiku jsem mela u nej naplanovanou, bohuzel tehdy me nepralo k vykonu predoperacni vysetreni. Jinak souhlasim ze pan doktor Kydlicek je slunicko, optimista proste zlatous.<br />
Moc mi mrzi, ze se nemohu jet na divadelni predstaveni kde vystupuje, tesila jsem se moc.. jsem bohuzel v nemocnici shodou okolnosti take po abdominoplastice, ale prednost jsem tentokrat dala jinemu operaterovi.<br />
Fotecku pred a po mate? Zajimalo by me to, pokud je to mozne. Preji bezproblemovou rekonvalescenci
Děkuji a určitě brzy vložím
foto
Dekuji vysledek je znatelny.. <br />
Ja fotecky zatim nemam.. videla jsem brisko zatim jen v leze.. jizvicku mam do smajliku ne do W.. ale tehdy mi ji pan doktor Kydlicek chtel tez udelat..<br />
Operaci jste si hradila nebo jste ji mela ze zdravotniho duvodu
Není za co,operaci jsem si platila,neměla jsem žádný rozestup svalů.
Ja rozestup mela i kylu u MUDr Kydlicka jsem si ji mela i tak hradit, zkusila jsem jeste jineho lekare a ten rekl rovnou, ze to bude na pojistovnu.<br />
Co MUDr jiny nazor, jine postupy..
Tak to určitě u každého je to jinak.Brzy se uzdravte a těším se na vaše fotky
Dekuji a napodobne.Fotky urcite v budoucnu vlozim.
Hezký den, jak se vám daří o dva měsíce později? Nemáte fotečku, jak vypadá bříško nyní? Už je jizva zcela zahojená? Děkuji a fajn dny, Naďa
Krásný den,daří se mi dobře a už jsem začala i trošku cvičit.Jizva se hojí každý den mažu a dělám tlakové masáže.Až bude chvilka foto ráda vložím.Vám také pohodové a slunečné dny.Romana
Tak to jsem ráda. :) Mějte se moc pěkně a na nové foto se těším. Pohodové jaro! Naďa