50 let, srovnání rtů a omlazení obličeje s dekoltem

Black

Absolvovala jsem u MUDr. Terzijské srovnání rtů injekční i vyplněmi a současně mezoterapii. Výsledek byl ohromující a okamžitý, paní doktorka je neskutečně precizní dáma s citem pro přirozenost. Stávám se její věrnou zakaznicí.

Zobrazit příspěvky15 Skrýt příspěvky15
Lucie

Dobrý den Black? Měla jste nesouměrné rty? Upravovala paní doktorka oba?

Zobrazit odpovědi 14
Black

Hezký večer, Lucie. Měla jsem především horní ret na jedné straně propadlý po razantním zubařském zákroku a odjakživa malá ústa. Paní doktorka srovnala mistrně asymetrii horního rtu, vyplnila propadlinu, zvětšila na mé přání jeho objem a poté jsme se shodly, že zvětší i spodní. Od té doby mám krásná, plná a symetrická ústa, nyní jsem byla téměř po roce na doplnění a výsledek je ještě úžasnější, přidala jsem i na objemu, aniž by rty vypadaly vulgárně či uměle. Dokonalé.

Reakce na Black
Lucie

Tak to je úžasné! Nemáte fotku? Moc by mě to zajímalo...

Reakce na Black
Jitka3125

Dobry den, take by mne moc zajimala fotka pred a po...

Reakce na Jitka3125
Black

Hezkou sobotu, cíleně jsem se nefotila, ale zkusím dát dohromady detail z nějakého snímku před zákrokem a přidám nynější, nerada se fotím, tak snad najdu nějaký, ze kterého půjde zřetelný detail úst "vytáhnout" :-)

Reakce na Black
Jitka3125

To bude super...moc dekuji

Reakce na Jitka3125
Black

Přikládám foto, nejsou samozřejmě profesionální, ale rozdíl je velmi znatelný.

Reakce na Black
Jitka3125

Teda, rozdil je obrovsky a krasny, kolik mate ml? To jsem netusila, ze se da az tolik vyplnemi zmenit velikost, fakt supern . Jaka byla prosim cena a nazev vyplne? Moc dekuji

Reakce na Jitka3125
Black

Bohužel Vám neumím přesně odpovědět, Jitko. Měla jsem celkem tři ampule, ale v jednom ošetření byly kromě výplně rtů využity i na skinbooster obličeje a dekoltu, celková cena 31.000 Kč. Název výplně jsem zapomněla, nechávám to vždy zcela na paní doktorce, ale v té na rty bylo slovo "Kiss" Výplněmi se dá změnit velikost ještě daleko více, ale k tomu jsem již paní doktorku nepřemluvila :-) Je pro přirozenost a v mém případě má pravdu. Pokud se svěříte do její péče, skutečně se nebojte zcela vše nechat na ní, jak množství, tak volbu výplně.

Reakce na Black
Jitka3125

Dekuji, vysledek je opravdu super a na fotkach mi prave pripadalo, ze jste celkove omlazena i ve tvari...tak to jo a jak ma dlouho vydrzet vysledek, ten rok? Vetsinou u tech vyplni garantuji 9-12mesicu, je to individualni

Reakce na Jitka3125
Black

Ano, tvář i dekolt mám nyní jako kdyby mi bylo 35 a ne 50 let. To je konstatování odborníků, okolí i můj pocit. Tuto zkušenost mám již podruhé, první skinbooster i výplň rtů jsem absolvovala před deseti měsíci a efekt trval doteď, ještě nebylo třeba jít, ale chtěla jsem být krásná před Ježíškem :-) Kamarádce drží již 14 měsíců v podstatě beze změny.

Reakce na Black
Jitka3125

Dekuji za odpoved a uzivejte super zmeny :)

Reakce na Black
MUDr. Věra Terzijská

Zdravím a jsem moc ráda, že jste spokojená :). Hezký den, dr.Terzijská

Reakce na Black
Morticia

Mohu se zeptat? Ta fotka "po" je těsně po, ještě s otokem? Vstřebalo se to trochu nebo je tohle výsledek? Mně to přijde hodně "přifouknuté". M.

Reakce na Morticia
Black

Fotila jsem se cca měsíc po zákroku, takže toto je konečný výsledek. Dalo by se ještě více, ale paní doktorka "odmítá" :-)

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí