Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

GiSant

Kožní klinika Karlovy Vary

Napište nám

Recenze (6)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás GiSant a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


GiSant již získal/a tuto recenzi

Absolutně profesionální přístup všech

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Registrovaný uživatel  |  18.1.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 59 900 Kč

Absolutně profesionální přístup sester, personálu, krásné prostředí a vynikající práce pana doktora J. Němečka! Mohu každému jen doporučit. Jsem maximálně spokojená.

Velké díky - bojovali jsme a vyhráli

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Registrovaný uživatel  |  7.12.2015
  Spokojený/á

Chtela bych velice podekovat panu doktoru Nemeckovi za perfektni profesionalni vykon a ze to se mnou nevzdal,bojovali jsme a vyhrali.Me telo vytvarelo protilatky proti cizimu materialu v tele a vypadalo to,ze ho neprijme.Verila jsem,doufala a ani na chvilku to nevzdala.Jsem proste ta jedna z X tisic... Více 

 2 Komentářů

Pohodlí a čistota

 |  Zvětšení prsou (Augmentace)
Dydy  |  22.4.2015
  Spokojený/á , Celková cena: 59 900 Kč

Na klinice Gisant jsem podstoupila augmentaci prsou. Pro tuto kliniku jsem se rozhodla na základě doporučení kamarádky, která byla velmi spokojená. A já mužu jen souhlasit. Od prvního dne mi bylo jasné, že jsem vybrala správně. Ať už šlo o komunikaci s recepcí, konzultaci nebo pooperační péči. Zákro... Více 

Podstoupila jsem Abdominoplastiku

 |  Abdominoplastika (Operace břicha)
Registrovaný uživatel  |  13.2.2014
  Spokojený/á

Na klinice GISANT jsem podstoupila Abdominoplastiku/ operaci břicha/ a liposukci. Pod vedením primáře MUDr.GIEBLA operace proběhla v naprostém pořádku,bez komplikací.Já sama jsem se cítila po operaci skvěle a tímto bych chtěla všem poděkovat za profesionální přístup a to nejen doktorů,ale i sester... Více 

 1 Komentář

Prsa vypadají přirozeně

Zvětšení prsou (Augmentace)
Lenča  |  15.1.2014
  Spokojený/á , Celková cena: 65 000 Kč

L.Tychtlová 12.12. 2013-Augmentace Velice spokojená!!! Operoval mě MuDr.J.Němeček-jeho přístup,chování a výsledek operace předčilo mé očekávání!Je to precizní estét-prsa vypadají přirozeně.Dále můj obdiv patří sestrám p.Silvě a p.Petře,jejich starostlivost a péče,osobitý a lidský přístup mě ohromi... Více 

 1 Komentář
Anonymous

Plastiku nosu na klinice doporučuji!

 |  Operace nosu (Rhinoplastika)
Anonymous
Anonymous  |  7.11.2013
  Spokojený/á , Celková cena: 32 000 Kč

S touto klinikou jsem naprosto spokojená, jak s přístupem, s péčí , výsledkem operace !!! Operoval mě přímo primář kliniky MUDr. Giebel, plastika nosu, vše proběhlo bez komplikací a s krásným výsledkem! Doporučuji tuto kliniku !!!

Profil - GiSant - Kožní klinika Karlovy Vary

Více o nás

GiSant

Společnost provozující kliniku plastické a estetické chirurgie GiSant vznikla v roce 1999. Privátní zdravotnické zařízení pod odborným vedením MUDr. Pavla Giebela a manažerským řízením Dr. Filipa Santini, poskytuje prostřednictvím profesně vynikajícího kolektivu zejména vysoce specializované služby v oboru plastické a estetické chirurgie, laserové chirurgie, korektivní dermatologie a dalších souvisejících nadstavbových lékařských oborech, mimo jiné i v nově proklamovaném oboru medicíny bolesti a alternativní léčbě atopického ekzému a lupenky.

Za dobu své činnosti nabyla klinika plastické chirurgie GiSant nejen předního postavení mezi pracovišti estetické medicíny, ale především získala velmi kladné referenční renomé jak u českých, tak i zahraničních klientů z Německa, Ruska, Itálie, Rakouska, Švýcarska, Slovenska, USA, Francie a Velké Británie, o čemž svědčí nejen rostoucí zájem klientů o konzultace, ale také tísíce úspěšně odoperovaných a spokojených pacientů. O vstřícnosti vůči klientovi bezpochyby svědčí i možnost konzultací krom českého a slovenského jazyka také v německém, anglickém a ruském jazyce.

V GiSant je kladen důraz na výběr výhradně profesionálního týmu tvořeného renomovanými chirurgy, anestesiology a dalšími pečlivě prověřovanými lékařskými kapacitami, erudovanými ošetřovatelkami a zdravotními sestrami, který společně s prostředím a nadstandardními podmínkami kliniky je jistotou a zárukou nekomplikovaného průběhu samotné operace a následné kvalitní pooperační péče, charakteristické především osobním přístupem veškerého personálu.

Největším přáním a cílem pracovníků kliniky GiSant je, spokojenost každého klienta nejen s výsledkem svého operačního výkonu, ale i s jeho dobrý pocit z přístupu personálu celé kliniky. Přejeme si, aby se k nám každý pacient rád vracel i v době, kdy žádný lékařský výkon již nepotřebuje.

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Napište nám

Adresy

Kožní klinika Karlovy Vary
Adresa
Sokolovská 112/81
360 05 Karlovy Vary
Česká republika